Ѕидна закачалка

2.300 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 11

 

 

 

 

 

 

 

 

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал:  дрво и нерѓосувачки челик
Големина на производот: 66 x 30 x 27 cm
Тежина на производот: 4 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на ѕидната полица: 15 kg
Макс. Капацитет на  оптоварување на секоја кука: 3 kg
Макс. оптоварување на висечката шина: 10 kg

Закачалка бг

полица закачувањеЦелосно искористете го просторот на ѕидот
Ѕидната закачалка го претвора празниот ѕид во корисен простор за да ги одржува вашите палта, чанти, чадори и клучеви организирани и при рака.

Дизајн три-во-едно
Доаѓа со голема полица (66 x 30 cm), висечка шина и 5 куки за задоволување на вашите различни потреби со минимален простор;

Стабилност
Челичната рамка на ѕидната полица обезбедува цврста и стабилна поддршка; Дрвената полица собира до 15 кг, секоја кука 3 кг, а висечката шина 10 кг.

Разноврсна и декоративна
Комбинира рустикална дрвена полица со црна рамка, додавајќи индустриски шик изглед на вашиот простор; се вклопува во вашиот влез, ходник или спална соба.

Што добивате
Ѕидна закачалка изработена од иверица и челик со јасни упатства за лесно склопување. Затоа почестете се со ова практично парче мебел од нашата колекција и ослободете се од хаосот во вашиот ходник!

Ѕиден-држач

VASAGLE закачалка

ѕидна закачалка

Стоечка закачалка

Стоечка закачалка

Икеа закачалка

Закачалка за стена бг

 

 

закачалки за ѕид

Стабилност
Цврстата челична рамка и дава на оваа ѕидна полица добра стабилност и долг работен век.

ѕидна закачалка

3-во-1 дизајн
Има многу опции за складирање: клучеви на полицата, неколку закачалки на шипката и торби на флексибилните куки!

zakacalki za dzid

Едноставно склопување
Ви даваме лесно разбирливи упатства и јасно означени делови за да ви го олесниме склопувањето на оваа ѕидна полица.

 

Содржина на пакетот:

1 x ѕидна закачалка
5 x отстранливи куки
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

4 мислења за Ѕидна закачалка

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Навистина задоволен од квалитетот на оваа полица и закачалка во едно. Цврста ...Повеќе
  Навистина задоволен од квалитетот на оваа полица и закачалка во едно. Цврста е, добар изглед и мултифункционална. Лесно се монтира.
  Ja zedov ista kako na slikite
  Ѕидна закачалка photo review
  Lesna montaza i preubav proizvod
  Odlicen proizvod za ovaa cena, ja preporacuvam.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Ѕидна закачалка
  Ѕидна закачалка

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Закачалка за алишта

  Закачалка

  1.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  zakacalka

  Закачалка

  2.800 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  2.300 ден

  Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 11
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart