Закачалка

5.000 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјали: иверица, челик
Големина на закачалката: 43 x 43 x 180 cm
Тежина на производот: 10,6 кг
Макс. Носивост: 10 kg/ред

метална закачалка

Портманто бриколаж бг

metalni zakacalkiОваа голема закачалка со дизајн на индустриски стил ги обединува урбаните и рустикални елементи за да создаде класичен изглед на вашиот влез или ходник.

Ослободете се од нередот од палта, чанти, шалови и многу повеќе расфрлани работи низ вашата куќа и организирајте ги на оваа голема стоечка закачалка.

Оваа метална закачалка може да се пофали со 3 полици за складирање и секоја полица може да издржи до (10 kg).

Како дополнителен бонус, има 4 прачки совршени за закачување на дополнителна облека.

Благодарение на дизајнот што заштедува простор, оваа подвижна закачалка совршено се вклопува дури и во мал ходник, а исто така дава  убава фигура во аголот на дневната соба.

Не заборавајте да го проверите остатокот од нашата колекција на мебел во индустриски стил за да го комплетирате унифицираниот изглед низ вашата соба или дом.

Модели на портманто

Портманто бугарија цени

 

Портманто бг

Виденов портманто

Айко портманто

Содржина на пакетот:

1 x закачалка
1 x торба со алатки
1 x инструкции

 

 

1 мислење за Закачалка

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. N*****
  Odlica i cvrsta

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Закачалка
  Закачалка

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  закачалки

  Закачалка

  4.500 ден
  (31)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Закачалка за алишта

  Закачалка

  1.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  zakacalka

  Закачалка

  2.800 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.000 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LCR80X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart