Закачалка за облека на тркала

3.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: сребрена
Материјал: челик, ПП тркала
Големина на производот: 45,4 x (92-132) x 160 cm
Тежина на производот: 5 кг
Макс. носивост: 90 kg.

закачалка за дрехи на колела

закачалка за дрехи на колела цени

Поставка за дрехи на колела бг

Поставка за дрехи на колела цена

Поставка за дрехи на колела цени

Поставка за дрехи на колела бугарија

 

Содржина на пакетот:

1 x Закачалка за алишта
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закачалка за облека на тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Закачалка за облека на тркала
Закачалка за облека на тркала

3.199 ден

Нема на залиха

SKU: HSR13S Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart