Закачалка со клупа

5.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 18

Опис на производот:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал на закачалката: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 72cm должина x 33,7cm ширина x 183 cm висина
Големина на табла: 70cm x 30 cm
Тежина на производот: 7,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја кука:3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на клупата:80 kg

 • Добредојдовте дома: овој паметен 2во1 држач, клупа за чевли и палта ви помага да го одржувате вашиот влез уреден, додека воедно давате и уникатен и стилски изглед во вашиот дом.
 • Сè што ви треба: откако ќе се вратите дома на крајот на денот, само закачете го палтото, капата или шаловите на горните 9 куки, седнете на клупата за да ги извадите чевлите и ставете ги на 2-те челични мрежести полици за складирање.
 • Стабилна и безбедна: со 4 прилагодливи стапала, стоечка закачалка за палта може да стои совршено стабилно на теписи или нерамни подови; вклучен е и комплет против превртување за да се обезбеди безбедна употреба.
 • Мешавина на материјали: цврстите челични цевки се комбинираат со панели од метални квалитетни нерѓосувачки честички, нудејќи и индустриски шмек и цврста структура; секоја кука држи до 3kg, а клупата 80kg.
 • Лесно за монтажа: Благодарение на нумерираните делови, јасните упатства и видеото со инструкции за монтажа, можете да ја составите оваа закачалка за јакни со складирање чевли без никакви проблеми.
 • Што е вклучено: закачалка со клупа со 9 куки, 2 полици за чување чевли, удобна клупа и јасни упатства за лесно монтирање.

metalna zakacalka

najprodavani zakacalki

zakacalki

најпродавани закачалки

zakacalki so klupi

metalni zakacalki

дрвени закачалки

дрвена закачалка

zakacalka

Содржина на пакетот:

1 x закачалка со клупа
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

 

Детали за производот: Закачалка со клупа

Боја

кафеава, сива, бела

5 мислења за Закачалка со клупа

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Z****
  Многу лесно се составува и изгледа многу убаво. Многу е цврста. Можев сам да ...Повеќе
  Многу лесно се составува и изгледа многу убаво. Многу е цврста. Можев сам да ја поставам и не ми требаше премногу долго. Упатствата беа едноставни за следење.
  Z*****
  Одговара на сликата и описот. Ги имаме и барските столчиња со потпирач исто п...Повеќе
  Одговара на сликата и описот. Ги имаме и барските столчиња со потпирач исто преубави. Навремена достава
  V*******
  Stabilen e i lesen za montiranje
  Закачалка со клупа photo review
  M**** D*********
  Brza isporaka i sklopuvanjeto bese lesno
  K******** D****
  Zadovolna sum odlicno se vklopi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  Голема закачалка

  Голема закачалка

  8.000 ден
  (5)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  zakacalka

  Закачалка

  2.800 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 11
  Ѕидна закачалка

  Ѕидна закачалка

  2.300 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.200 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 18
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart