Закачалка и држач за чадори

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: Метал
Големина на производот: 40 x 40 x 175 см
Тежина на производот: 3,7 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја кука:  4 kg
Севкупно Макс. Капацитет на оптоварување:  15 kg

стоечка закачалка

закачалка и држач за чадориЗакачете се со леснотија:

Со 4 цврсти ногарки и низок, стабилен центар на гравитација, оваа закачалка ви овозможува самоуверено да закачите потешки палта и чанти на 12 цврсти куки (секоја кука држи до 4 кг), обезбедувајќи вашите предмети да останат безбедно во место.

Заштитни куки:

Со 12 куки со топчести врвови, овој држач ги штити вашите алишта од оштетување, истовремено спречувајќи ги да се лизгаат.

Подобрена стабилност

4-те прилагодливи стапала во форма на топка на оваа самостојна држач обезбедуваат дополнителна стабилност, осигурувајќи дека останува избалансиран дури и на малку нерамни подови.

Практичен држач за чадори:

Овој држач за палта вклучува и држач за чадори со пресечен дел погоден и за долги и за преклопен чадор и сад за капки дизајниран да ги заштити вашите подови од дождовница.

Издржлив и разноврсен:

Изработена од цврст метал со облога отпорна на ‘рѓа, оваа закачалка и држач за чадори е дизајнирана за долговечност. Совршено за ходникот, дневната соба или спалната соба, тоа е разноврсно парче што ги одржува вашите предмети организирани.

закачалка за палта и чадори

држач за чадори

држач за палта и чадори

држач

Закачалка и држач

Практичен штанд за чадор – Совршен за долги чадори, додека отсечениот дел е дизајниран за преклопување на чадори.

штанд за чадори

Обмислен послужавник за чадори – Ја собира дождовницата што капе од чадорите за да спречи да се навлажни на подот.

Содржина на пакетот:

1 x Закачалка и држач за чадори
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закачалка и држач за чадори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Закачалка и држач за чадори
Закачалка и држач за чадори

3.299 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart