Закачалка

4.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава и сива
Материјал на закачалката: иверица, челик
Големина на производот: 70 x 32 x 175 cm
Големина на седиштето: 70 x 30 cm
Тежина на производот: 7,8 кг
Макс. носивост на секоја кука: 3 kg
Макс. носивост на каучот: 80 kg.

Оваа закачалка е многу повеќе од само една работа. Таа не е само полица за чевли или клупа. Нејзината функција е 2 во 1 заедно клупа и закачалка за палта. Ставете ги вашите палта, капи или чанти на која било од 9-те куки. Седнете на клупата и извлечете ги чевлите од долните полици да се подготвите и да тргнете надвор.

рафт и закачалки

zakacalki

закачалка за коридор

закачалки за облека цени

закачалки

zakacalki

закачалка

najprodavani zakacalki

закачалкиофис закачалки

закачалка

zakacalkamk

Квалитетни материјали
Цврстата рамка е изработена од нерѓосувачки челик, додека полиците се направени од квалитетна плоча со честички од класа P2. Клупата може да издржи до 176 килограми за луѓе кои сакаат да седнат на неа додека ги облекуваат чевлите наутро.

Тим за лична услуга
Без разлика кои се вашите прашања или грижи, нашиот тим за услуги на клиентите е достапен во секој момент да ви помогне. Слободно контактирајте не во секое време и ние ќе ви одговориме што е можно побрзо.

 

Содржина на пакетот:

1 x Закачалка
1 x комплет за склопување
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

 

 

Детали за производот: Закачалка

Боја

Рустикално кафеава, Сива

31 мислења за Закачалка

4.8 од 5
25
6
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. V*******
  Izgleda isto kako i na slikata. Cvrsto, moze da se sedne,...Повеќе
  Izgleda isto kako i na slikata. Cvrsto, moze da se sedne, sobira poveke obuvki i moze da zakacite jakni i palta. Prakticno i moderno.👏🏻
  Закачалка photo review
  Г**** Ј**********
  Убаво е, лесно се составува и совршено се вклопува!
  Закачалка photo review
  L****** S*********
  Lesno se montira i preubavo izgleda, vi blagodaram
  p****
  Тој е силен и издржлив. По неговото поставување, крајниот...Повеќе
  Тој е силен и издржлив. По неговото поставување, крајниот резултат е многу убав. Многу импресиониран
  Закачалка photo review
  М***
  Убав и корисен заштедува простор. Не можеме да се поврзем...Повеќе
  Убав и корисен заштедува простор. Не можеме да се поврземе со ѕидот (изнајмување), но изгледа доволно цврсто, дури и ако е малку збунето. Лесно се склопува, сето тоа го направи на моето дете за околу 15 минути.
  Закачалка photo review
  Џ* Д*** М***
  Ова беше толку лесно да се состави - мојата 8-годишна вну...Повеќе
  Ова беше толку лесно да се состави - мојата 8-годишна внука го направи најголемиот дел од тоа сама. Ставката е многу пријатна, погледнете ја и стапалата се прилагодливи што беше од суштинско значење на мојот малку нерамен под. Прекрасно се вклопува во мојот шкаф под скалите, но јас би бил среќен да го имам ова во ходник или трем.
  Закачалка photo review
  р***
  Лесно се склопува. Одлична вредност за парите. Работи доб...Повеќе
  Лесно се склопува. Одлична вредност за парите. Работи добро на мал простор. Само лоша страна, една завртка не била правилно обработена, па затоа не можела да користи една закачалка.
  Закачалка photo review
  А*****
  Навистина сум импресиониран од овој производ. Упатствата ...Повеќе
  Навистина сум импресиониран од овој производ. Упатствата беа лесни за следење и сите делови беа многу јасно означени. Ова го поставив сам за помалку од еден час. Изгледа добро и е совршен за просторот.
  Закачалка photo review
  М***
  Го купив ова поради добрите критики и не бев разочаран. С...Повеќе
  Го купив ова поради добрите критики и не бев разочаран. Совршено се вклопува таму каде што ми требаше и изгледа одлично. Сè е споено совршено и квалитетно. Дефинитивно би препорачал.
  Закачалка photo review
  Н***** Г*****
  Пристигна брзо, лесно се става, едната завртка беше неисп...Повеќе
  Пристигна брзо, лесно се става, едната завртка беше неисправна, но успеав да најдам слична за среќа или ќе ми недостасуваше колче! Прекрасно дрво, совршено одговара за складирање на нашите чевли и палта додека влегуваме, би препорачале
  Закачалка photo review
  С*******
  Навистина импресиониран. Беа потребни околу 20 минути за ...Повеќе
  Навистина импресиониран. Беа потребни околу 20 минути за да се склопат, изгледа добро и изгледа прилично цврсто (иако дефинитивно би ги користел испорачаните ѕидни врски ако ставате многу на него).
  Закачалка photo review
  П******* 1*** г*****
  Пријатно изненаден со овој производ. За цената што не оче...Повеќе
  Пријатно изненаден со овој производ. За цената што не очекував многу. Супер лесно се составува. Јас дефинитивно би препорачал.
  Закачалка photo review
  B*******
  Производот е добро склопен. го ставив во аголот на мојата...Повеќе
  Производот е добро склопен. го ставив во аголот на мојата домашна теретана. Цената е одлична. Само простор за седење на едно лице бидејќи е широк 700 mm. Генерално задоволен од тоа. Би било посреќно кога би било бело, но сигурно дека молитвата за аеросол може да се поправи.
  Закачалка photo review
  Л*** П***
  Се погрижив да измерам за да бидам сигурен дека ќе одгова...Повеќе
  Се погрижив да измерам за да бидам сигурен дека ќе одговара, беше толку лесно да се состави и во рок од половина час откако го добив, го составив и на своето место, добро се држи и ќе биде толку корисен.
  Закачалка photo review
  K***
  Јас сум љубител на vasagle. Имам голема полица за чевли, ...Повеќе
  Јас сум љубител на vasagle. Имам голема полица за чевли, биро и мала масичка. Сите сам ги изградив со леснотија. Ми се допаѓа што алатите се испорачани (иако изневерив со ова и го користев ударниот двигател за куките затоа што сум уморен). Тоа е евтино, но не е евтино на лош начин. Сите претходно издупчени дупки се редат, ова е случај со секој купен дел. Не е лошо да се каже за тоа.
  Закачалка photo review
  Закачалка photo review
  Закачалка photo review
  +1
  Џ*** С*
  Апсолутно го сакам ова парче мебел што лесно се составува...Повеќе
  Апсолутно го сакам ова парче мебел што лесно се составува, многу силно парче и купив 3 корпи за ставање на дното за складирање капи, шалови, ракавици и чадори.
  Закачалка photo review
  Закачалка photo review
  Закачалка photo review
  +1
  С Б*****
  Полицата за чевли е совршена за нашиот ходник и изгледа п...Повеќе
  Полицата за чевли е совршена за нашиот ходник и изгледа поскапа отколку што беше. Обележав ѕвезда затоа што беше доста тешко да се состави, бидејќи дупките за завртките не беа правилно порамнети, па затоа е најдобро да не затегнувате ниту една завртка до крај додека не ја завршите нејзината изградба. Најдовме дека е доволно цврст за користење без ѕидните држачи.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  Голема закачалка

  Голема закачалка

  8.000 ден
  (5)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  4.500 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart