Закачалка

1.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: бела и црна
Материјал: цврсто дрво
Големина на производот: 47 x 47 x 175 cm
Должина на секоја кука: 12,3 см
Тежина на производот: 2,2 кг
Макс. оптоварување на секоја кука: 1,5 kg
Вкупно Макс. оптоварување: 15 kg.

Поставка за портманта vasagle

crna zakacalkaУредниот дом ве прави среќни. Затоа, набавете ја оваа закачалка и направете го првиот чекор кон посреќен дом. Исчистете го купот со облека од софата и трансформирајте го вашиот дом во зона за добро чувство.

Поддржан држач со три краци, овој држач за палта е стабилен и нема да се преврти кога ќе ја закачите вашата јакна на куката. Покрај тоа, тој е исклучително робустен и издржлив.

Достапни се 8 куки со заоблени краеви за да закачите облека, чанти и други предмети на пригоден и уреден начин.

Нема да морате да се грижите за склопувањето: изградбата на овој држач за палта е детска игра!

Затоа што нуди различни опции за склопување: куки во горниот или долниот дел? Ваша одлука! Во споредба со металот, цврстото дрво и дава природен допир на вашата соба.

decki zakacalki

дрвени закачалки

децки закачалки

drveni zakacalki

drzac za palta ceni

Куки со мазни рабови – Мазните рабови на куките ги штитат вашите раце и облека.

zakacalka za deca

Цврста стабилност – Дијаметарот од 3,8 см. Стандар од цврсто дрво ја прави закачалката за палто цврста и силна.

drzac za palta za deca

Лесно се склопува – Не се потребни алатки. Вградените фитинзи со навој ви овозможуваат да ги извртувате куките за лесно склопување.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поставка за портмантадимензии

Содржина на пакетот:

1 x Закачалка
1 x Инструкции

Детали за производот: Закачалка

Боја

бела, црна

2 мислења за Закачалка

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. R***** S**********
  Можев да го склопам за 15 минути. Пристоен квалитет, многу куки за да може да...Повеќе
  Можев да го склопам за 15 минути. Пристоен квалитет, многу куки за да може да се собере многу облека на него.
  F********* M*****
  Mi go dostavija vi blagodaram preubav i kvalitetno izraboten

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  zakacalka

  Закачалка

  2.800 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  закачалка-за-дреи

  Метална закачалка

  1.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Метална закачалка за облека со тркала

  Метална закачалка за облека со тркала

  3.600 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  1.999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart