Висока бар маса

4.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 60 x 60 x 92 cm
Тежина на производот: 10 кг
Макс. Капацитет на оптоварување: 100 kg.

бар маси

bar masi

Цврста и силна: Масата е изработена со честички и челична рамка, давајќи им цврста поддршка на вашите вкусни јадења.

Оваа квадратна маса е функционална како маса за појадок, трпезариска маса или мини бар, додека големината 60 x 60 x 90 cm овозможува лесно да се вклопи во мали кујни, резервни агли или покрај прозорец.

Дополнителни погодности: Долгиот челичен наслонувач за нозе одоздола нуди удобно место за одмор на нозете кога седите на масата; прилагодливите стапала ги елиминираат нишањата на малку нерамните подови и спречуваат гребење на вашиот под.

Едноставено склопување: Не грижете се за вашата способност, бидејќи вклучивме јасни упатства и нумерирани делови, кои ќе ви помогнат да ја составите оваа маса за околу 15 минути.

bar masickibar masicki na popustbar masi na akcija

sank masi

bar masicki na popust

bar masi

 

Бар-за-закуска

Содржина на пакетот:

1 x Бар маса
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

24 мислења за Висока бар маса

5.0 од 5
23
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Бар масата е направена многу добро и изгледа одлично. Цврст е и удобен. Упатс...Повеќе
  Бар масата е направена многу добро и изгледа одлично. Цврст е и удобен. Упатствата се одлични со тоа што секоја обвивка има буква што се совпаѓа со напишаните инструкции, не можете да погрешите (додека не ја завиткате обвивката) спакувана и добро спакувана за испорака. Доставено брзо. Дефинитивно вредност за парите за многу силен добро направен производ. Одлично се вклопува во мојата мала кујна. Го препорачувам овој производ.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Ништо повеќе од очекуваното, но совршено за ТВ
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** н* &*************************
  Го добив ова како држач за мојот студентски шпорет во кујната, едвај одговара...Повеќе
  Го добив ова како држач за мојот студентски шпорет во кујната, едвај одговара на просторот, но одговара и никој никогаш повеќе не го вади. Изгледа апсолутно фантастично во мојата кујна, навистина задоволен од тоа.
  Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i****************************************************
  Тоа е само совршена тежина, а не е тешка за градење, одличен квалитет се вкло...Повеќе
  Тоа е само совршена тежина, а не е тешка за градење, одличен квалитет се вклопува во мојата кујна совршена не до голема 60x60cm 92cm во должина
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*******************************************************
  Оваа маса пристигна добро спакувана, така што нема испакнатини или гребнатини...Повеќе
  Оваа маса пристигна добро спакувана, така што нема испакнатини или гребнатини на неа. Секое парче завиткано. Лесни инструкции за составување, сите дупки се наредени и беа потребни само 15 минути за да се спојат. Веќе имав штандови со барови и одлично одам со оваа маса.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Овој мал бар за појадок беше многу лесен за составување, беше точно како што ...Повеќе
  Овој мал бар за појадок беше многу лесен за составување, беше точно како што е опишан и е навистина цврст. Веќе ги имав столиците и сите одлично се вклопуваат. Пакетот исто така пристигна еден ден порано, па сè-во-сите многу среќен.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* з***** к*****************************
  Ова е одлична маса, многу лесна за составување, многу цврста и цврста. Моите ...Повеќе
  Ова е одлична маса, многу лесна за составување, многу цврста и цврста. Моите стари бар столчиња убаво се вклопуваат одоздола, многу би ги препорачале за цената!!
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* Х*****************************
  Ова е лесно да се состави. Можете да ги прилагодите стапалата за да се изедна...Повеќе
  Ова е лесно да се состави. Можете да ги прилагодите стапалата за да се изедначат. Изгледаше одлично.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Совршено за мали простори за удобно сместување на 2 лица
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** К*****************************
  Идеален за мојата кујна, лесна за составување
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i****************************************************
  Многу задоволен од моето купување, масата е многу лесна за составување, стилс...Повеќе
  Многу задоволен од моето купување, масата е многу лесна за составување, стилска е, практична за мојата мала кујна. Ова е навистина форматот што го барав.
  Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  Висока бар маса photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Го сакам тоа!; Идеален е за кујна. Лесни, стабилни и убави. Би сакала да биде...Повеќе
  Го сакам тоа!; Идеален е за кујна.
  Лесни, стабилни и убави.
  Би сакала да биде малку повисока. Можеби ставете тркала или подебели копчиња за да стекнете надморска височина.
  Идеален е, и за многу добра цена.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i***************************************************
  Убава маса исто како на сликата. 😀
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Ја купив масата за да ја користам како „економична“ поддршка за Ooni Koda 16....Повеќе
  Ја купив масата за да ја користам како „економична“ поддршка за Ooni Koda 16.
  Димензиите се соодветни, со само неколку см маргина, но зафаќа простор.
  Лесно се склопуваат, прилично прецизни врски и дупки. По оваа цена не можев да побарам ништо подобро.
  Со рерната одозгора сеуште е стабилна и погодна за оваа намена.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Убава, стабилна, цврста, лесна за составување. Одлична вредност за парите, со...Повеќе
  Убава, стабилна, цврста, лесна за составување.
  Одлична вредност за парите, совршена за мојата електрична печка за пица.
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Ж** Б********************************
  Многу убава и лесна за склопување
  Висока бар маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************** Ш*********************************
  Да ја ставам мојата микробранова печка на неа. Лесно се склопува добра висина...Повеќе
  Да ја ставам мојата микробранова печка на неа. Лесно се склопува добра висина и цврста.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Висока бар маса
  Висока бар маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Правоаголна маса

  Правоаголна маса

  5.899 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Барски Столчиња мк

  Сет од 2 Барски Столчиња

  5.200 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  4.200 ден

  Само 5 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBT25X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart