Висок шкаф

7.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, метал
Големина на производот: 37 x 30 x 167 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 18,3 kg
Макс. Капацитет на товар:
Горна површина: 30 kg
Отворени полици: по 20 кг
Внатрешни полици: по 15 кг
Ниво на внатрешно дно: 15 кг
Број на внатрешни полици: 2 (3 прилагодливи висини)

Висок шкаф мебел виАко веќе имате шкаф со полици за дневна соба или вградена кујна, често недостасува само суптилна опција за складирање која се вклопува во тесните вдлабнатини и може совршено да се комбинира со постоечкиот мебел.

За сите оние кои не можат да одлучат помеѓу шкаф за дневна соба или аголна полица за бања или рустикален и индустриски дизајн, овој плакар е налик на кула со 3 отворени и 2 скриени полици е совршен избор.

Оваа декоративна полица има интегриран шкаф со стилска врата на блендата што се отвора со едноставно притискање на вратата. Зад него, 2 полици кои се прилагодуваат на висина нудат многу простор за складирање.

Цврстата мешавина од цврсто железо и тешко трошено инженерско дрво и дава на повеќенаменската декоративна полица висок степен на стабилност; наполнете ја секоја од горните полици со предмети до 20 kg.

Оваа елегантна, незабележлива метална полица ги исполнува овие критериуми, и покрај елегантната линија, нуди многу дополнителни полици за кујна, дневна соба, мебел за канцеларија или ходник.

Комбинирајте го шкафот со полици висок 1,67 cm со друг мебел од vintage серијата на Ironwood.mk!

visok skaf za skladiranje

visok skaf

Содржина на пакетот:
1 x шкаф
1 x комплет за додатоци (вклучен е алат за склопување)
1 x Инструкции

 

1 мислење за Висок шкаф

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. е***
  Бевме повеќе од изненадени од квалитетот по оваа прифатлива цена.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Висок шкаф
  Висок шкаф

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Шкаф за складирање LSC102B01

  Шкаф за складирање LSC102B01

  6.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Шкаф за чевли

  Шкаф за чевли

  8.299 ден
  (22)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Шкаф со две фиоки

  Шкаф со две фиоки

  6.800 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  7.499 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LSC37BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart