Висок шкаф за бања

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 30 x 30 x 141,5 cm
Тежина на производот: 13,1 кг
Вкупно Макс. Капацитет на оптоварување: 15 kg
шкаф цени

шкафовиФиоки што се отстрануваат: Двете фиоки на овој висок шкаф за бања може лесно да се префрлат во долните 3 отворени прегради, што го прави пофлексибилен за вашите различни потреби за складирање.

Простор за сокривање и прикажување: Овој кабинет за бања може да се пофали со 2 фиоки кои ќе ви помогнат да ги ставите дополнителните тоалети за уреден изглед и 3 отворени полици за често користените предмети или украси што сакате да ги прикажете.

Цврст, стабилен и безбеден: Изработен од квалитетен МДФ(медијапан), овој самостоен шкаф за складирање е цврст и стабилен. Исто така, вклучениот комплет против превртување дополнително ја подобрува целокупната стабилност и ви дава побезбеден простор за живеење.

Прекрасен додаток во секоја соба: Елегантната бела боја и едноставната структура прават шик тесен простор за складирање што може прекрасно да се вклопи во вашиот дом декор, без разлика дали тоа е вашата бања, дневна соба или ходник.

Лесно склопување: Не треба да сте експерт за склопување на овој плакар за складирање во бањата, бидејќи доаѓа со нумерирани делови и илустрирани упатства за склопувањето лесно да се направи.

шкафчиња

шкаф

шкаф за бањи

шкаф за бања

плакар за бања

шкаф цена

кабинет за бања

Квалитетен медијапан – Ја прави површината на овојшкаф за складирање  лесна за чистење.

елементи за бања

Горна полица за приказ – Пресечените рачки го олеснуваат извлекувањето на фиоките.

 

плакар

Содржина на пакетот:

1 x Висок шкаф
1 x чанта за додатоци
1 x Анти
– Комплет против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Висок шкаф за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Висок шкаф за бања
Висок шкаф за бања

5.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BBC66WT Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart