Тв комода

8.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 120 x 40 x 55 cm
Тежина на производот: 21,9 кг
Севкупно Макс. Капацитет на оптоварување: 60 kg

комода

тв комодиКога ја украсувате вашата куќа, не заборавајте на кабинетот за ТВ што го зазема центарот на вашата соба. Со мешавина од рустикално кафена и црна боја, оваа ТВ комода сигурно ќе ги опушти вашите очи и ќе донесе допир на шарм.

Сè што треба да направите е да ги следите јасните упатства, да ги ставите етикетираните парчиња заедно со вклучената алатка како што е наведено и ќе ја поставите оваа ТВ маса пред да започне вашата омилена серија.

Изработена со иверица и челична рамка и обезбеден со комплет за зацврстување, овој држач за телевизор може да држи голем телевизор до 55 инчи додека нуди безбедна, стабилна средина за живеење.

Со 3 прилагодливи полици кои нудат 6 прегради за складирање, вашите конзоли за игри и семејниот фото албум може да имаат свои места, или зад 2-те врати или во отворените прегради.

2 дупки на задниот дел го олеснуваат управувањето со кабли; 4 прилагодливи стапала го прават стабилен дури и на нерамните подови;

комоди за телевизор

комода за телевизор

тв комода

комоди за тв

тв шкаф

Содржина на пакетот:
– 1 x ТВ комода
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x Анти
– Комплет против превртување
– 1 x инструкции 

16 мислења за Тв комода

5.0 од 5
16
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Тв комода photo review
  С***** Џ***********
  Купив две и искрено, супер е убаво, склопувањето е многу ...Повеќе
  Купив две и искрено, супер е убаво, склопувањето е многу едноставно и многу добро објаснето трае само 20 минути, а пакувањето е многу добро спакувано и како и обично беспрекорна услуга на
  Тв комода photo review
  С******
  Доставено е во рок од 2 дена. Бакарницата имаше супер едн...Повеќе
  Доставено е во рок од 2 дена. Бакарницата имаше супер едноставни упатства и исто така беше лесна за составување. Изгледа стилски и е стабилен. Би го купил повторно и повторно за оваа цена. Во продавница за мебел плаќате двојно повеќе.
  Тв комода photo review
  А*** Ш
  Тв комода photo review
  К***** н*
  Точно како што е опишано, изгледа многу квалитетно.
  Тв комода photo review
  Б****
  Многу стабилно. Се држи заедно без завртки и изгледа одли...Повеќе
  Многу стабилно. Се држи заедно без завртки и изгледа одлично. Купување за многу години.
  Тв комода photo review
  А***** А*
  Совршено за мојата куќа надополнува сè и беше лесно да се...Повеќе
  Совршено за мојата куќа надополнува сè и беше лесно да се состави
  Тв комода photo review
  М***** Г***
  Врв
  Тв комода photo review
  У** Ш*****
  Добро спакувано, цело внимание. Дури и висококвалитетен ш...Повеќе
  Добро спакувано, цело внимание. Дури и висококвалитетен шрафцигер во пакувањето. Многу лесно се склопува, сè совршено се вклопува, описот е многу едноставен, склопувањето трае 30 минути. Апсолутно топ купување.
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  +2
  Б****** Л*
  Многу убав ТВ кабинет. Лесно е склопувањето и тоа го вела...Повеќе
  Многу убав ТВ кабинет. Лесно е склопувањето и тоа го велам како жена! Добро опишан и секој дел нумериран. Ништо не може да тргне наопаку и секако не склопувам мебел секој ден. Имаше дури и шрафцигер. Воодушевен сум од производот и ќе ги купам масичките од серијата. Вредни по ниска цена. Исчистете ја препораката за купување.
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  +1
  Ш**** Б***
  Сакав, добив слична масичка за кафе и изгледаат одлично з...Повеќе
  Сакав, добив слична масичка за кафе и изгледаат одлично заедно. Едноставно склопување, многу задоволно
  Тв комода photo review
  Џ**
  Мебел за телевизор супер лесен за нарачка дд шрафцигер со...Повеќе
  Мебел за телевизор супер лесен за нарачка дд шрафцигер со многу добар квалитет испорачан со вистински шрафцигер 👍 задоволен во секој поглед склопувањето на испорака е конечност на производот.
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  +1
  М*****
  Најдобра телевизиска единица на сите времиња, 70 € при ку...Повеќе
  Најдобра телевизиска единица на сите времиња, 70 € при купувањето, исклучителен квалитет без гребнатинка, сметаме дека е цврста и металот е прекрасен, горната табла со различна боја создава одвојување помеѓу мебелот и екранот. супер, после 3 недели барајќи мебел ни тие од 200€ не ми одговараа, овој е совршен
  Тв комода photo review
  А***
  Лесно се склопува, имав некои проблеми при приемот, но пр...Повеќе
  Лесно се склопува, имав некои проблеми при приемот, но продавачот е сериозен и можеше брзо да го реши мојот проблем. Топло препорачувам
  Тв комода photo review
  Б******
  Супер лесен за составување, прекрасен индустриски мебел
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  Тв комода photo review
  +1
  А****** П
  Многу добра вредност за парите, лесен за составување, мно...Повеќе
  Многу добра вредност за парите, лесен за составување, многу задоволен од нашето купување.
  Тв комода photo review
  Н***** А***
  Никогаш не сте виделе парче мебел толку добро спакуван, о...Повеќе
  Никогаш не сте виделе парче мебел толку добро спакуван, одлична состојба, лесно склопување и изгледа одлично! Мило ми е.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  8.799 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LTS103B01 Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart