ТВ комода

9.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 147 x 40 x 50 cm
Тежина на производот: 36,5 kg
Макс. површинска носивост: 65 kg
Макс. оптоварување вкупно: 105 kg

tv komodi

 

тв комодиtv komodi

 

 

Индустриски елементи
Со мешавина од рустикален кафеав тон, црн мат челик, чисти линии и странични рамки во форма на Х, оваа ТВ комода формира функционално решение за вашиот телевизор и предметите околу него.

Овој држач за ТВ со димензии 40 x 147 x 50 cm располага со телевизори до 65 инчи. Со 3 фиоки за затворено складирање, заедно со 3 отворени полици за прикажување мали украсни парчиња, овој држач за ТВ е совршен за вашата дневна соба.

Експертно изработен со челик и висококвалитетни честички за стабилност и издржливост, овој ТВ кабинет може да издржи до 105 кг и да обезбеди долгогодишна сигурна забава.

 • Изграден да трае
  За оние кои бараат квалитетно парче, оваа ТВ комода нуди повеќе од форма и функција. Изработена од честички и челична рамка ќе го задржи својот вистински карактер секоја измината година.
 • Лесно монтирање
  Доаѓа со нумерирани делови, јасни упатства и клуч, за да можете лесно да го составите и да ги поканите вашите пријатели на маратонска филмска вечер.

– Овој држач за ТВ доаѓа со упатства што лесно се следат и нумерирани делови. Брзо и едноставно, за да можете да се опуштите и да уживате во омилените серии за кратко време.

[Што добивате] Разновиден ТВ кабинет со 3 отворени полици, 3 фиоки, пространа површина и 4 прилагодливи стапала за одржување на масата на ниво на малку нерамни подови.

Содржина на пакетот:

1 x ТВ комода
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

14 мислења за ТВ комода

4.9 од 5
12
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. М****
  Импресиониран сум од цврстина на ова парче мебел. Упатствата за склопување с...Повеќе
  Импресиониран сум од цврстина на ова парче мебел.
  Упатствата за склопување се јасни, а мебелот се склопува за помалку од еден час.
  Голема честитка.
  БЛАГОДАРАМ
  A******** J*********
  Ista e kako na slikite, vi blagodaram
  ТВ комода photo review
  V********* M*****
  Zadovolni sme, nekolku pati imam naracuvano
  ТВ комода photo review
  V******* S**********
  Odlicen proizvod za ovaa cena!
  ТВ комода photo review
  Д*******
  Обично не купувам мебел преку Интернет, но решив да го пробам со оваа ТВ маса...Повеќе
  Обично не купувам мебел преку Интернет, но решив да го пробам со оваа ТВ маса бидејќи на хартија ми означи многу кутии. Добра работа што направив! Оваа ТВ маса има сè што сакав - совршена големина за мојот телевизор од 65 инчи (мразам ѕидни носачи), 3 делови за држење на мојот PS5, централниот звучник и прилично висок ресивер Denon. Плус има 3 пространи фиоки за секакви работи кои повеќе не лежат наоколу. Конструкцијата е многу цврста. Првично се плашев дека нема да се справи со товарот, но додека го склопував се уверив дека може да издржи многу. Квалитетот на градбата е одличен, а бојата е едноставно фантастична. Сè на сè, солиден производ со 5 ѕвезди, со оглед на цената, тешко ми беше да најдам нешто подобро. Исто така, ја надградив мојата маса за софа за да одговара на стилот и дневната соба сега изгледа многу кул!
  Ч*****
  Мебелот пристигна 1 недела однапред. Супер добро спакуван, ништо не е скршено...Повеќе
  Мебелот пристигна 1 недела однапред. Супер добро спакуван, ништо не е скршено. Сите делови беа во совршена состојба. Прецизен и лесно разбирлив план (мора да обрнете големо внимание на малите детали). Мала лоша страна: сè не е совршено симетрично и моравме да користиме лепак за дрво за 8 мали парчиња дрво кои се користат за поставување на страните на фиоките бидејќи беа премногу мали за веќе направените дупки. Инаку мебелот е одличен. Јас сум фан.
  ТВ комода photo review
  Г******* В******
  Беше испорачан супер брзо, многу добро спакуван. Конструкцијата со овој навис...Повеќе
  Беше испорачан супер брзо, многу добро спакуван. Конструкцијата со овој навистина добар опис помина добро, сè одговараше до милиметар. Има и убав простор во фиоките. Дрвото изгледа многу топло. Исто така е многу стабилен. Силно може да го препорачам.
  ТВ комода photo review
  Н*** Б**
  Многу убава статија. Испораката дојде брзо и предметот беше лесен за составув...Повеќе
  Многу убава статија. Испораката дојде брзо и предметот беше лесен за составување благодарение на многу јасните упатства. Производителот испраќа соодветни алати и шрафови за замена, што е бонус поен за мене.
  ТВ комода photo review
  Р***** В*
  Потребно е околу еден час за да се склопи, треба внимателно да ги следите упа...Повеќе
  Потребно е околу еден час за да се склопи, треба внимателно да ги следите упатствата, но резултатот е одличен.
  ТВ комода photo review
  Ј*** Л****
  Како ТВ кабинет, одличен и стабилен, изгледа како на фотографиите
  ТВ комода photo review
  М****** М****
  Мебелот изгледа многу добро, исто така беше можно самостојно да се состави, т...Повеќе
  Мебелот изгледа многу добро, исто така беше можно самостојно да се состави, траеше околу 2,5 часа. Два дрвени блока беа испорачани како стапала за средината на мебелот, но конецот на еден од нив не беше во ред, па не можев да ја навртам ногата. Ама не е лошо, таблата доста добро стои и не се ниша!! :-)
  ТВ комода photo review
  К***** н* А*****
  1000% се препорачува
  ТВ комода photo review
  Л**** Ј*
  Купен за иден 75-инчен телевизор, навистина ми се допадна неговиот стил. Фини...Повеќе
  Купен за иден 75-инчен телевизор, навистина ми се допадна неговиот стил. Финишот, особено на фиоките, е достоен за цената, прилично лесен. Но, тоа останува многу точно.
  ТВ комода photo review
  Д******
  Неверојатен квалитет и уникатна убавина! Убава, но и цврста! Навистина сум ср...Повеќе
  Неверојатен квалитет и уникатна убавина! Убава, но и цврста! Навистина сум среќен!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  ТВ Комода

  ТВ Комода

  9.700 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Шкаф за складирање LSC102B01

  Шкаф за складирање LSC102B01

  6.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  9.499 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LTV301B01 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart