ТВ Комода

9.700 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал:  нерѓосувачки челик
Големина на производот: 160цм должина x 40цм ширина x 50цм висина
Тежина на производот: 18,9 kg.
Капацитет на оптоварување на секоја челична полиса е: 60 kg.
Статичка носивост на решетката: 10 kg

Содржина на пакетот:

1 x ТВ комода
1 x комплет сите додатоци за монтирање инбус, штрафчиња
1 х инструкции

 

 

1 мислење за ТВ Комода

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. ТВ Комода photo review
  S******
  Ni ja dostavija ista e kako na slikite duri i poubavo izgleda i cvrsta

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  ТВ Комода
  ТВ Комода

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Комода со 3 фиоки

  Комода со 3 фиоки

  8.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  ТВ комода

  ТВ комода

  9.499 ден
  (14)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  9.700 ден

  Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LTV095B01V1 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart