Тв комода

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: Иверица
Големина на производот: 40 x 140 x 50 cm
Тежина на производот: 26,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 50 kg
комоди шкаф комода тв шкафОваа шик бела ТВ комода ќе внесе нов шарм во вашата дневна соба. Со неа, повеќе нема да им завидувате на оние на кои им се прави куќата во ТВ-емисии.

Овој држач може да држи телевизори до 65 инчи.  Искористете ја оваа можност да ги распоредите растенијата на страните.

Дали вашиот омилен филм ќе биде на ТВ? Уживајте во него на поинаков начин отколку во џунглата од кабли и ТВ додатоци! Ставете ги вашите конзоли и кутии на 2-те отворени полици и складирајте ги вашите ДВД-а зад вратите.

Ви следат нумерирани делови и детални, лесно разбирливи упатства, така што склопувањето на оваа ТВ комода не се претвора во хорор филм.

Овој бел ТВ шкаф ќе стане ваш сојузник во недела навечер. Изберете пакетче грицки и уживајте во филмската вечер со вашето семејство или пријатели.

изработка на тв комоди

комода тв

тв комода цена

тв комода

комода цени

Висококвалитетни панели – Панелите од честички се водоотпорни, лесни за чистење и отпорни на абење за долготрајна употреба.

комоди за тв

Под држачот за ТВ има простор од 12 cm за практично чистење со правосмукалка.

телевизиски комоди

Дупки за кабел – Два отвори за кабел на задната страна ви овозможуваат лесно да ги управувате каблите, спречувајќи заплеткување.

Содржина на пакетот:

1 x ТВ комода

1 x комплет за склопување

1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тв комода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тв комода
Тв комода

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
тв комода

Тв комода

8.799 ден
(16)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
ТВ Комода

ТВ Комода

9.700 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
ТВ комода

ТВ комода

9.499 ден
(14)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

5.499 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LTV027T46 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart