Трпезариско столче – EKHO

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: маслинесто зелена
Материјал: челик, пена за мувла 58D, PU, иверица
Димензии на секоја столица: 48 x 48 x 48,2 cm
Вкупна тежина: 5 кг
Максимален капацитет на оптоварување на секоја палета: 120 kg

трпезариски столови трпезариски столици кујнски столици дрвени столици кожни столици столици за трпезаријаОвие трпезариски столчиња од колекцијата EKHO направени се со вештачка кожа со богата текстура и фини шевови кои сведочат за неговата изработка, создавајќи дом кој многу ќе зборува за вашиот стил.

Поминете со раката преку мазниот капак и потопете во 58D обликуваната пена(сунгер) со дебелина од 8 см. Овој трпезариски стол овозможува удобно седење кое ќе го издржи тестот на времето.

Стабилни и погодни за подот: Металните ногарки надворешно стојат, кои формираат цврста основа, заедно со прилагодливите универзални стапала, не само што му даваат на оваа столица висока стабилност на нерамните подови, туку и го штитат подот од гребнатини.

Лесно поставување: Ова трпезариско столче се склопува за кратко време, закачете ја плочата за столче на основата и вашето ново седење е подготвено да ја украси вашата трпезарија.

Без разлика дали е под трпезариската маса или во некој тесен простор, ова столче совршено се вклопува. Без разлика дали е во трпезарија, дневна соба, спална соба или работна соба, ова столче беспрекорно ќе се вклопи во секое опкружување.

кујнски стол

столови

Трпезариско столче - EKHO

трпезариско столче

столче

трпезариски стол

Содржина на пакетот:
1 x Трпезариско столче
2 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Трпезариско столче – EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпезариско столче – EKHO
Трпезариско столче – EKHO

Слични производи…

3.299 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart