Трпезариска маса

5.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 80 x 75 cm (дијаметар x H)
Тежина на производот: 10,8 кг
Макс. носивост: 100 kg

Трапезни маси бг

Трапезни маси

Трапезна маса икеа цени

Трапезна маса икеа цена

Трапезна маса икеа

Оваа маса е идеална за компактни простории, каде што ќе го подигне стилот во вашата кујна или трпезарија.

Направена е од издржливи честички и цврст челик, таа ги содржи состојките што би сакале да ги имате за стабилност во вашиот дом.

Подготвителната работа дефинитивно не е толку гламурозна како што е за јадење, но тоа е нешто што треба да се направи на овој или оној начин. Ви го олеснуваме тоа со означените делови и лесни инструкции за следење.

Со полици за книги, странични маси, клупи и се друго што нудиме од производи во ист стил, едноставно можете да го заокружите изгледот во вашиот дом со индустриски стил.

 

 

Трапезна маса виденов

Содржина на пакетот:

1 x Трпезариска маса
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Трпезариска маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпезариска маса
Трпезариска маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Висока бар маса

Висока бар маса

4.200 ден
(0)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Трпезариски столици цени

Сет од 2 трпезариски столици

6.299 ден
Распродадено
(0)

Нема на залиха

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Трпезариска маса со 2 клупи

Трпезариска маса со 2 клупи

10.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.799 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: KDT080B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart