Трпезариска маса со 2 клупи

10.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на маса: 70 x 110 x 75 cm
Големина на клупа: 30 x 97 x 50 cm
Вкупна тежина: 27,5 кг
Макс. носивост на масата: 100 kg
Макс. носивост на секој кауч: 100 kg

клуб масички

masicki na akcija skopje

 

 

Овој комплет за јадење дава индустриски шарм и создава релаксирачки амбиент за јадење.

Масата од 39,4 инчи x 27,6 инчи е доволно голема за јадења со деликатеси. Десерт после вечера? Па, има простор и за тоа. Исто така, на 2-те клупи може да седнат повеќе луѓе.

Со едноставните структури, нумерирани делови и јасни упатства, ќе го завршите склопувањето и ќе подготвите сè за кратко време.

Кога не се користат, двете клупи со големина од 19,7″ H убаво се сместуваат под масата, заштедувајќи го просторот на вашата трпезарија.

trpezariska masa so stolici

Трапезна Маса бугарија цени

Трапезна Маса софија

Трапезна Маса софија цени

Изработка на клуб маси

 

Трапезна Маса бг

bar masa i stolici

Комбинирани материјали – Мешавината од честички и челик гарантира дека комплетот за јадење е издржлив и цврст.

bar masa i stolici na popust

Лесно се чисти – Едноставно исчистете ја површината со влажна крпа кога течноста ќе се истури на масата за јадење.

trpezariska masa

Долгата лента за носилки под секоја клупа ја зајакнува структурата за дополнителна стабилност.

Содржина на пакетот:

1 x трпезариска маса
2 x клупа
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

1 мислење за Трпезариска маса со 2 клупи

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. M**** d****
  Lesno skolopeni i cvrsti izglleda i ubavo

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Трпезариска маса со 2 клупи
  Трпезариска маса со 2 клупи

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Висока бар маса

  Висока бар маса

  4.200 ден
  (29)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Трпезариска маса

  Трпезариска маса

  5.799 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  10.199 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: KDT070B01 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart