Трпезариска маса

7.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Проширена големина на маса: 120 x 78 x 76,2 cm
Големина на преклопена маса: 84,5 x 78 x 76,2 cm
Тежина на производот: 17,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на средната површина: 100 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секој лист: 50 kg

мала трпезариска маса

трпезариска маса на расклопувањеВреме е за трпезариска маса на преклопување… Дали би сакале да имате семејна средба за време на викендот? Тогаш оваа преклопна трпезариска маса е токму она за вас! Уживајте во среќните моменти со вашето семејство!

Лесно склопување: отпакувајте го пакувањето – има означени делови и јасни упатства. Склопувањето е толку лесно што се прави во рок од 15 минути! Уживајте во вечерата – Уживајте во вашиот оброк!

Јадете, разговарајте и играјте… Кога ги поканувате вашите пријатели да јадат, треба само да ги поставите двете преклопени страни. Издолжената маса (120 x 78 cm) нема да ве изневери. По играњето… преклопете ги страните и имајте маса за заштеда на простор со површина од 84,5 x 78 cm. Кујнска маса во која треба да се заљубите: утро со шолја кафе, попладне солена чаша навечер со чаша црвено вино.

Оваа кујнска трпезариска маса е опремена со висококвалитетна иверица, цврсти челични ногарки, армирани шарки и прилагодливи стапала и ќе стои покрај вас многу години.

масички

округла трпезариска маса

маса

трпезариски маси цена

правоаголна маса

преклопна трпезариска маса

Кога не ги користите, преклопете ги листовите од двете страни и претворете ја масата во покомпактна, заштедувајќи го вашиот простор.

маса на расклопување

Содржина на пакетот:
– 1 x Трпезариска маса
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

 

4 мислења за Трпезариска маса

4.8 од 5
3
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Трпезариска маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Ф********************************
  Сооднос цена-перформанси, супер лесно се поставува за 5 м...
  Сооднос цена-перформанси, супер лесно се поставува за 5 минути, вклучени алатки, одличен држач, може да се отвора и затвора за неколку секунди, сè е навистина во ред тука.
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i****************************************************
  Супер е масата! Многу стабилен и лесен за склопување! Мно...
  Супер е масата! Многу стабилен и лесен за склопување! Многу брза испорака и навистина ја подобрува просторијата! Исчистете ја препораката за купување...
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i******************* Л******************************
  Лесна конструкција, висококвалитетни материјали и одлична...
  Лесна конструкција, висококвалитетни материјали и одлична функционалност. Возбуден сум. Одлично за цената
  Трпезариска маса photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************ В********************************
  За дневната соба

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Трпезариска маса
  Трпезариска маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Трпезариска маса

  Трпезариска маса

  5.799 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  трпезариска маса

  Трпезариска маса

  8.599 ден
  (11)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Трпезариска маса со 2 клупи

  Трпезариска маса со 2 клупи

  10.199 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  7.699 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: KDT077B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart