Трпезариска маса

8.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица, Железо
Големина на производот: 120 x 75 x 75 cm
Тежина на производот: 17,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 100 kg

трпезариски масички трпезариска маса ценаБезвременската рустикална кафева маса дава интимна и пријатна атмосфера за да ги поканите пријателите и семејството.

Соберете се околу оваа трпезариска маса со вашето семејство и споделете ги вестите на денот; големиот простор од 120 x 75 cm нуди доволно простор за вашите омилени јадења.

Со едноставна структура, нумерирани делови и лесни за следење инструкции, ќе го склопите веднаш. Додадете две клупи и уживајте во вкусниот семеен ручек.

Не заборавајте за квалитетот: висококвалитетниот инженерски дрвен врв и челичната рамка (дебела 4 x 4 cm) со засилување на попречната шипка и даваат на оваа кујнска маса носивост од 100 kg; прилагодливите стапала и заоблените агли додаваат стабилност и безбедност.

Уникатно: Оставете ги зад себе оние трпезариски маси што само се „земени и ставени таму“. Оваа трпезариска маса, со уникатни мат црни квадратни ногарки и рустикалена површина, внесува допир на шарм и новина во вашиот дом.

Што добивате: трпезариска маса од нашата колекција со површина што лесно се чисти, комплет за склопување.

маса

округла трпезариска маса

трпезариска маса и столици

трпезариска маса

Содржина на пакетот:
– 1 x Трпезариска маса
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x инструкции 

11 мислења за Трпезариска маса

5.0 од 5
11
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Трпезариска маса photo review
  В***** М*****
  Одлична маса за цената
  Трпезариска маса photo review
  С***
  Навистина ја сакам оваа маса, со вистинска големина и мно...Повеќе
  Навистина ја сакам оваа маса, со вистинска големина и многу добро направена, прекрасно се вклопува во мојата соба.
  Трпезариска маса photo review
  Е** Г*****
  Прекрасна маса! Одличен квалитет и доволно лесен за склоп...Повеќе
  Прекрасна маса! Одличен квалитет и доволно лесен за склопување
  Трпезариска маса photo review
  Г*** Л*
  Купив 2 пакети клупи за да одат со оваа маса во истиот оп...Повеќе
  Купив 2 пакети клупи за да одат со оваа маса во истиот опсег ... многу цврсто лесно се склопува изгледа неверојатно !Многу ми е мило што ги игнорирав негативните критики .Одлична вредност за парите .Лесно седишта 4 возрасни и кога е потребно ќе направат и 6 .Испорака брзо и производите пристигнати во совршена состојба би купиле повторно од оваа компанија.
  Трпезариска маса photo review
  К*** Х***
  Бев навистина загрижен да го нарачам ова, но прегледите б...Повеќе
  Бев навистина загрижен да го нарачам ова, но прегледите беа добри. Мојата маса пристигна пред да се очекува, навистина добро спакувана без траги на ниту едно од парчињата, така лесно се спојува. Дефинитивно вреди за парите бидејќи изгледа многу поскапо. Навистина го сакам асортиманот Vasagle, па наредив на аголната полица да оди со него.
  Трпезариска маса photo review
  Џ*** Р***
  Лесно се склопува, цврсто, елегантно и вредност за парите...Повеќе
  Лесно се склопува, цврсто, елегантно и вредност за парите. Јас сум воодушевен од оваа табела и топло ја препорачувам.
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  +1
  К****
  Многу сум среќен со оваа маса која е лесна за составување...Повеќе
  Многу сум среќен со оваа маса која е лесна за составување и изгледа фантастично. Вреди за парите и пристигна пред очекуваното. Вљубен во него. Ви благодарам.
  Трпезариска маса photo review
  Џ*****
  Лесно се склопува, изгледа одлично, цврсто и компактно. О...Повеќе
  Лесно се склопува, изгледа одлично, цврсто и компактно. Одлична цена. Нема да се разочарате, изгледа многу поскапо отколку што беше
  Трпезариска маса photo review
  Х*** О********
  Ја купив оваа маса и 2-те клупи и сум многу импресиониран...Повеќе
  Ја купив оваа маса и 2-те клупи и сум многу импресиониран! Јас сум бремена 30 недели и беше толку лесно да се состави! Јасни инструкции исто така. Одлична вредност за парите и лесно се чисти!
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  Трпезариска маса photo review
  +1
  Ж*** М*****
  Масата и клупите совршени за мојот ограничен простор изгл...Повеќе
  Масата и клупите совршени за мојот ограничен простор изгледаат поскапи отколку што беше препорачано
  Трпезариска маса photo review
  С******* к****
  Брилијантно парче мебел! Цврст и многу лесен за составува...Повеќе
  Брилијантно парче мебел! Цврст и многу лесен за составување! Апсолутно го сакам ова!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Трпезариска маса
  Трпезариска маса

  8.599 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: KDT75X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart