Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

5.300 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на барските столици: 32cm дијаметар на седиштето, 65cm висина на столчето
Тежина на производот:  6,9 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 150 kg

bar stolici

sank-stol cena

бар столици комплект

barski-stol bgЗа сите прилики
Поставете ги покрај дневната со чаша вино со вашата сакана, покрај вашата кујна за појадок или на балконот со шолја кафе и прекрасен поглед. Каде и да го поставите овој комплет високи бар столици и потпирачот за нозе ќе ве поддржат и ќе ви овозможат удобно да седите.

Со компактна големина од 32 x 65 cm (дија. x В) секоја, од 2-те кујнски шанк столици може да се постават под повеќето високи маси за да не заземаат простор кога не се користат; само извлечете ги кога се служи вечера!

Рустикално кафеаво тркалезно седиште и црна мат челична рамка – индустрискиот стил на овие барски столици им дава карактер и душа на вашата кујна и на кујнскиот остров до кој се сместени.

Што добивате: 2 тркалезни шанк столици со цврстина и стабилност, кои можат да издржат по 100 кг, кои се дел од нашиот безвременски, индустриски стил.

Лесни се за склопување – Благодарение на нумерираните делови и лесните инструкциите за следење склопувањето на овие тркалезни бар столчиња е лесно и едноставно во рок околу 30 минути.

бар столици цена мебел ви

Содржина на пакетот:

2 x бар столици
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

2 мислења за Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Moderni i prakticni. Gi zemav za vo mojata rabotilnica za slikanje na platno....Повеќе
  Moderni i prakticni. Gi zemav za vo mojata rabotilnica za slikanje na platno. Zadovolen sum.
  Тркалезни бар столици - сет од 2 столици photo review
  Gi zedov preubavi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици
  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

  5.300 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LBC32X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart