Тркалезна стаклена масичка

5.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: златна и црна
Материјал: нерѓосувачки челик, темперно калено стакло
Големина на производот:  84 cm x 84 cm x 45,5 cm
Тежина на производот:  11,5 kg
Макс. Капацитет на  оптоварување: 70 kg

masicki od kaleno staklo

stakleni masickiДодадете неколку впечатливи акценти во вашиот животен простор со оваа тркалезна масичка од Ironwood.mk.

Оваа уникатна маса го спојува изгледот на традиционалниот мебел со модерен минимализам, што резултира со парче што е и стилски и функционално. Двата прстени што го поддржуваат стаклото, како и 4-те ногарки, се направени од железо.

Дополнително, оваа маса има и површина од калено стакло со дебелина од 6 mm, која е особено робусна и отпорна на удари. Најдобро од сè, масата може да се прилагоди на кој било простор.

Без разлика дали сакате да ја поставите оваа клуб масичка на тепих или на вашиот дрвен под, прилагодливите стапала ви дозволуваат да ја надоместите малата нерамномерност. Влошките за нозете исто така го штитат вашиот под од гребнатини!

Со нумерирани делови и детални упатства, ќе ја склопите оваа масичка за миг.

masa cena

стаклена масичка

masicki ikea

стаклени масички

стаклена масичка

Цврста структура – Цврстата челична рамка со засилени врски ја одржува оваа тркалезна масичка цврста и стабилна.

округла маса

Пластичните прилагодливи стапала ја одржуваат оваа округла масичка балансирана на малку нерамните подови и го штитат вашиот под од гребнатини.

okrugla klub masi;ka

Лесно се чисти – Едноставно избришете го стаклениот врв на оваа златна стаклена  масичка за кафе со влажна крпа проследена со чиста сува крпа за да го вратите сјајот.

масичка икеа

 

Содржина на пакетот:

1 x стаклена масичка
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

 

Детали за производот: Тркалезна стаклена масичка

Боја

златна, црна

3 мислења за Тркалезна стаклена масичка

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. S*****
  Stilska masicka kakva sto barav dolgo vreme. Stakloto e cvrsto i lesno se odr...Повеќе
  Stilska masicka kakva sto barav dolgo vreme. Stakloto e cvrsto i lesno se odrzuva. Sekoja devojka bi ja posakala za vo svojata soba👌🏻
  Тркалезна стаклена масичка photo review
  В******** С**********
  точна и навремена достава а и преубава масичка
  Тркалезна стаклена масичка photo review
  S***** V*********
  Masickata namestena... eptem profedionalno spakuvana da ve pofalam

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Тркалезна стаклена масичка
  Тркалезна стаклена масичка

  5.299 ден

  5.299 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart