Тркалезна масичка

6.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
Големина на масичката: 88цм дијаметар x 47 cm висина
Тежина на производот: 8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 100 kg

Поканете ги пријателите на забавно попладне со друштвени игри или филмска вечер; оваа голема тркалезна маса од 88 x 47 cm (со дијаметар x H) ќе биде совршен придружник на кој можете удобно да играте дама или да јадете грицки и пијалоци.

Да се има масичка за кафе со уникатен дизајн треба да биде нешто за секого, со само 3 дела, монтажата ќе биде детска игра! Плус, сите завртки се исти, така што нема да погрешите.

Оваа округла масичка за кафе, со уникатни црни мат челични ногарки споени заедно и кружен горен дел со рустично дрво, внесува допир на шарм и новина во вашата дневна соба.

Тешка вазна со шарени цвеќиња? Прекрасни керамички украси? Комплетирајте и приспособете ја оваа дрвена клуб маса за коктел како што сакате; трајните челични ногарки и горниот дел од честичките поддржуваат до 100 kg.

Што добивате: Масичка за кафе со димензии 88 x 47 cm (пречник x В) направена со цврста челична рамка и квалитетни честички, која сигурно повторно ќе ја измисли вашата дневна соба.

За да добиете кохерентен изглед низ куќата, спојте ја оваа клуб масичка за кафе во индустриски стил со другите од истата серија на Ironwood.mk.

Кръгла холна маса VASAGLE

Кръгла холна маса бг

Кръгла холна маса цени

Кръгла холна маса VASAGLE цена

 

Содржина на пакетот:

1 x округла клуб масичка
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

2 мислења за Тркалезна масичка

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Тркалезна масичка photo review
  O******
  Ista e kako na slikite zadovolna sum
  M******** D**********
  Prezadovolni

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Тркалезна масичка
  Тркалезна масичка

  6.499 ден

  Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LCT88X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart