Тркалезна маса со полица

6.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: дрво, нерѓосувачки метал
Големина на производот: 80цм дијаметар x 45цм висина
Тежина на производот: 11,4 kg
Макс. Оптоварување: 50 kg

округла маса со полица

Кръгла маса с рафт јуск цени

Кръгла маса с рафт икеа цени

Кръгла маса с рафт икеа цена

Кръгла маса икеа

тркалезни масички

Содржина на пакетот:

1 x тркалезна маса со полица
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

 

3 мислења за Тркалезна маса со полица

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. M******
  Preubava e i korisnickata podrska odlicna, vi blagodaram
  А**** М**********
  Топ преубава е
  Тркалезна маса со полица photo review
  M***** T*******
  Brza dostava vi blagodaram

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Тркалезна маса со полица
  Тркалезна маса со полица

  6.800 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LCT80BX Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart