Тоалетна маса со огледало

8.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: бела и црна
Димензии на облекување маса: ‎80 x 40 x 145 cm
Тежина на артиклот 24,5 кг
Материјал: иверица со меламинска обвивка.

toaletna komoda ceni

маса за шминкиСе будите наутро и удобно седите на масата за шминкање со огледало, ги вклучувате сијалиците и ја прилагодувате светлината за да го осветли вашето лице.

Има меламинска обвивка која лесно се чисти.

Креми, подлоги, сенки за очи, четки и други производи за убавина се на дофат во 2-те големи фиоки, 3-те отворени прегради, на подигнатата полица и на големата маса.

Направете ја вашата дневна програма за шминкање брзо и ќе можете да спиете уште 10 минути повеќе.

Поради својот универзален дизајн, тоалетната маса ќе се вклопи и во класичните и во помодерните аранжмани, збогатувајќи го ентериерот и додавајќи оригиналност.

За неговото производство беа користени најквалитетни материјали, што го прави одличен предлог за сите кои бараат издржлив и отпорен мебел кој ќе служи долги години.

Кога ќе одлучите да купите тоалетна маса за шминкање, избирате докажан производ од призната компанија која нема да ги разочара вашите очекувања, овозможувајќи ви да уживате во практичноста и функционалноста со нејзината употреба секој ден.

Огледалото е доволно големо и опремено со 9 сијалици со можност за прилагодување. Ви овозможува внимателно да ја погледнете шминката од секој агол.

тоалетни маси

маса за шминкање

toaletna masa

komoda za sminki

toaletna komoda

тоалетна маса

маса за шминкање

Притиснете и задржете го копчето за да ја прилагодите осветленоста на светилките.

тоалетна маса со огледало

3-те отворени прегради на масата обезбедуваат лесен пристап до вашата козметика и исто така ги штитат од паѓање.

стаклена маса

Двете фиоки нудат простор за пудра и сенки за очи, но и за четки, лосиони за тело, парфеми и многу повеќе.

тоалетна комода цени

 

Содржина на кутијата:

1 x тоалетна маса
9 x сијалици (+ 1 x резервна сијалица)
1 x пакет додатоци
1 x заштита против навалување
1 x Инструкции

Тоалетна маса

Детали за производот: Тоалетна маса со огледало

Боја

Бела, Црна

10 мислења за Тоалетна маса со огледало

5.0 од 5
10
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. a***
  Лесно се склопува, секоја табла има буква или број за лесно склопување
  Тоалетна маса со огледало photo review
  E****
  Ја купив тоалетата за мојата 13-годишна ќерка и воодушевена сум доставена брз...Повеќе
  Ја купив тоалетата за мојата 13-годишна ќерка и воодушевена сум доставена брзо, уредно спакувана, инструкции за склопување објаснети чекор по чекор, шрафови итн. поединечно спакувани во етикетирани кеси...
  Тоалетна маса со огледало photo review
  L*****
  Ako dobro se grižite za nego, definitivno ḱe trae dosta vreme. Osvetluvanjet...Повеќе
  Ako dobro se grižite za nego, definitivno ḱe trae dosta vreme. Osvetluvanjeto e dovolno svetlo za da možete pravilno da se našminkate.
  Тоалетна маса со огледало photo review
  V******
  Одлични инструкции, одлична конструкција и на крајот одличен резултат од кој ...Повеќе
  Одлични инструкции, одлична конструкција и на крајот одличен резултат од кој сме повеќе од задоволни. Ви благодариме
  Тоалетна маса со огледало photo review
  S*****
  Na početokot bevme skeptični zatoa što toaletata beše mnogu evtina, no e odli...Повеќе
  Na početokot bevme skeptični zatoa što toaletata beše mnogu evtina, no e odlična! Sklopuvanjeto beše isto taka super lesno i izgleda navistina ubavo!
  Тоалетна маса со огледало photo review
  M****** K
  Пакетот пристигна за 2 дена, добро спакуван и комплетен. Надворешните рабови ...Повеќе
  Пакетот пристигна за 2 дена, добро спакуван и комплетен. Надворешните рабови беа заштитени со дополнителни агли. Беше потребно време да се постави, морав да го натерам мојот сопруг да помогне :-). Вклучени се инструкции.
  Тоалетна маса со огледало photo review
  R******
  Лесно се склопува, го направив сам
  Тоалетна маса со огледало photo review
  Ј*****
  Добро спакувано за да не се скрши ништо, благодарение на деталните, разбирлив...Повеќе
  Добро спакувано за да не се скрши ништо, благодарение на деталните, разбирливи инструкции.
  Тоалетна маса со огледало photo review
  E*****
  Našata ḱerka e poveḱe od vooduševena!
  Тоалетна маса со огледало photo review
  d******
  Upatstvata se mnogu lesni za razbiranje. Ḱerka mi navistina go saka osvetluv...Повеќе
  Upatstvata se mnogu lesni za razbiranje. Ḱerka mi navistina go saka osvetluvanjeto. Odlicen proizvod.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Тоалетна маса со огледало
  Тоалетна маса со огледало

  8.399 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

  Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

  12.500 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  8.399 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart