EKHO Табуретка

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Карамелно кафеава, маслинесто зелена
Материјал на табуретка: челик, 25D пена со висока еластичност, PU кожа (полиуретан), иверица
Димензии на производот: 38,2 x 44,4 cm (дијаметар x висина)
Тежина на производот: 3,3 кг
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 150 кг

табуретка

детски табуреткиОва парче мебел може да функционира како елегантна табуретка до вашата маса, како потпирач за нозе за вашата фотелја или како странична маса ако ја превртите наопаку. Со капацитет од 9,4 l, идеален е за складирање на ситни предмети.

Со својот PU тапацир, рафинирани шевови и заострени ногарки, табуретката од колекција  EKHO издигнувајќи го вашиот дом на друго ниво.

Оваа кожна табуретка за складирање е изградена со 4 цврсти челични ногарки со ѕид дебел 1,2 мм. Комплетен со зглобни нозе, безбедно издржува до 150 кг, за долг животен век.

Лизгајте ја раката на мекиот тапацир и седнете на седиштето со 25D со пена со висока еластичност од 4 cm. Оваа фотелја нуди удобно седиште.

Склопувањето е лесно: едноставно закачете ги ногарките и табуретката за складирање е подготвена да импресионира. Покрај тоа, површината на PU го олеснува чистењето, така што останува беспрекорна со минимален напор.

табуретка цена

детски табуретки

табуретки табуретки скопје

taburetki cena

детска табуретка

мала табуретка

табуретки

табуретка

Содржина на пакетот:
1 x табуретка
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

 

Детали за производот: EKHO Табуретка

Боја

Карамелно кафеава, Маслинесто зелена

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “EKHO Табуретка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3.299 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart