EKHO Табуретка за складирање

7.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Марка: EKHO колекција
Тип на производ: Табуретка
Ширина на седиштето: 120см
Длабочина на седиштето: 40см
Висина на седиштето: 45cm
Боја: Црна, маслинесто зелена
Материјал: синтетичка кожа
Карактеристики: одвоени, со простор за складирање
Носивост: до 300 kg
Број на седишта: 2
Тежина: 15,8 кг

taburetkaСведочете ја мешавината од синтетичка кожа и рафинираните шевови во складиштето од колекцијата VASAGLE EKHO. Неговите нежни контури ја зголемуваат безбедноста, додека неговите елегантни нозе создаваат воздушесто чувство, балансирајќи ја напнатоста и исполнетоста.

Лизнете ја раката преку мазната, лесна за чистење навлака, а потоа потопете во (6 cm) дебелина, потпорна 25D пена со висока еластичност која се спротивставува на деформации. Оваа голеам табуретка за складирање нуди и пријатно седиште и без напор на одржување.

Со рамка од цврсто дрво и цврсти челични ногарки, оваа голема табуретка за складирање е направена да издржува импресивна тежина до (300 kg). Верувајте во неговата сила и издржливост бидејќи станува сигурен дел од вашиот дом.

Со 15 литри. Капацитет (57 литри), нашата табуретка уредно складира сè, од вашите ќебиња и перници до облека. Двојните безбедносни шарки на капакот ветуваат непречено, безбедно работење и ефикасен пристап до вашите предмети.

Без разлика дали служи како шармантна масичка за кафе во дневната соба, клупа за чевли во ходникот, пријатна клупа во спалната соба или стилски дополнително седиште во вашиот плакар, ова тапацирано седиште беспрекорно се прилагодува на сите ваши потреби.

табуретка

детски табуретки

дрвена табуретка (1)

голема табуретка

кожна табуретка

фотелји

kozni taburetki

Детали за производот: EKHO Табуретка за складирање

Боја

Црна, Маслинесто зелена

14 мислења за EKHO Табуретка за складирање

4.9 од 5
12
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  +1
  D*
  Колекција VASAGLE EKHO - Табуретка за складирање, клупа за спална соба на вле...Повеќе
  Колекција VASAGLE EKHO - Табуретка за складирање, клупа за спална соба на влезот.
  A**** E**
  Ја сакам оваа табуретка
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  +1
  T** P*******
  Овaа табуретка е прекрасна! Не знаеме што точно ќе складираме внатре, но среќ...Повеќе
  Овaа табуретка е прекрасна! Не знаеме што точно ќе складираме внатре, но среќни сме што го имаме тој дополнителен простор за складирање доколку ни треба. Бојата е едноставно неверојатна бидејќи е темно кафеава. Сликата не ви покажува што треба да видите. Убаво е!
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  +1
  N***** A*
  Одлично! Изгледа и функционира совршено во нашата канцеларија. Навистина ми с...Повеќе
  Одлично! Изгледа и функционира совршено во нашата канцеларија. Навистина ми се допаѓа шевот околу врвот. Многу простор за складирање и внатре. Силно препорачувам!
  J***
  Има совршена големина, одговара на две лица за седење. Капацитетот за складир...Повеќе
  Има совршена големина, одговара на две лица за седење. Капацитетот за складирање е одличен како и доволно голем за да собере различни предмети. Супер лесно се склопува. Инструкциите беа јасни и ефективни. Треба само да поставите 4 ногарки до претходно издупчените дупки. Доаѓа со 12 завртки и Ален клуч. Само приклучете ги завртките во дупките и завртете го со клучот. Потребни се околу 10-15 минути. Ова е толку прекрасен предмет што посакувам да имам повеќе, дефинитивно мора да се купи!
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  +1
  D* R******
  Ова беше одличен додаток за моето семејство. Добивме да го имаме во просторот...Повеќе
  Ова беше одличен додаток за моето семејство. Добивме да го имаме во просторот за калење/влезот. Ќе служи како место за одмор, како и за седење за облекување чизми или чевли и слично. Беше лесно да се состави и беше направено за кратко време. Шлагот на тортата ми беше бојата. Тоа е толку убаво.
  i****** p***
  Одличен квалитет, изгледа убаво! Супер природна боја. Вистината е дека ми се ...Повеќе
  Одличен квалитет, изгледа убаво! Супер природна боја. Вистината е дека ми се допадна
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  R******** S*****
  Odlicno izgleda
  M*********
  Многу задоволен со табуретката, одличен е за складирање.
  EKHO Табуретка за складирање photo review
  A**
  Го купив за спалната соба.
  S***** P******
  Севкупно, топло ја препорачувам клупата за складирање VASAGLE за секој што са...Повеќе
  Севкупно, топло ја препорачувам клупата за складирање VASAGLE за секој што сака да го надгради поставувањето на фитнес. Практично е, издржливо и стилски - сè што би можеле да побарате од мебелот за теретана.
  Л*** М*****
  Изгледа одлично. Цврст и одлична вредност за парите
  Л***
  лесно се склопува, добра вредност за парите! Изгледа одлично
  q
  добро

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  EKHO Табуретка за складирање
  EKHO Табуретка за складирање

  7.200 ден

  7.200 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart