Табуретка EKHO

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Опис на производот:

Боја: Маслинесто зелена, карамелно кафеава и црна
Материјал: челик, 25D пена со висока еластичност, PU (полиуретанска) кожа, иверица
Големина на производот: 40 x 120 x 45 см
Тежина на производот: 7,6 kg
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 300 kg

кожна табуретка

табуретки

изработка на табуреткиОткријте ја оваа табуретка од колекцијата VASAGLE EKHO, каде што синтетичката кожа се среќава со рафинираните шевови. Неговите суптилни заоблени рабови даваат приоритет на безбедноста, додека елегантните метални линии придонесуваат за илузијата на дополнителен простор.

Овој крај на табуретката, изработен е од врвни материјали поддржани од цврста челична рамка,и е конструиран да трае. Самоуверено држи до (300 kg), обезбедувајќи секогаш да сте во сигурни раце.

Лизгајте ја раката преку мазниот капак, а потоа потопете во потпорната пена со висока еластичност (6 cm).

Без разлика дали служи како шармантна масичка за кафе во дневната соба, клупа за чевли во ходникот, пријатна клупа во спалната соба или стилски дополнително седиште во вашиот плакар, ова тапацирано седиште беспрекорно се прилагодува на сите ваши потреби.

Не само што табуретката е лесна за составување, туку е и направена од синтетичка кожа отпорна на абење, што е лесно да се грижите. Едноставно следете ги јасните инструкции за да го склопите.

табуретка

мали табуретки

табуретка за складирање

детски табуретки

голема табуретка

табуретка со кутија

Висок капацитет на носивост – Со цврста челична рамка, оваа клупа за спална соба самоуверено издржува импресивен товар до 300кг.

фотелји

Чистење без напор – Изработена од синтетичка кожа која лесно се чисти, оваа клупа обезбедува одржување без мака.

табуретка

Содржина на пакетот:
1 x табуретка
1 x комплет за додатоци
1 x Упатство

Детали за производот: Табуретка EKHO

Боја

Маслинесто зелена, Карамелно кафеава, Црна

2 мислења за Табуретка EKHO

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Табуретка EKHO photo review
  Табуретка EKHO photo review
  Табуретка EKHO photo review
  +1
  I***
  За цената, оваа влезна клупа е неверојатна! Цврста, добро...Повеќе
  За цената, оваа влезна клупа е неверојатна! Цврста, добро склопена ми се допаѓа бојата. Дефинитивно симпатичен начин да ја разубавите вашата куќа!
  Табуретка EKHO photo review
  A********* P********
  Odlicna

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  4.999 ден

  SKU: N/A Категории: , , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart