Странична тенда

7.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Темно сива
Материјал: прав
Обложен метален столб и куќиште, ПВЦ обложена полиестерска ткаенина (220 g/㎡)
Големина на производот: 200 x 300 cm
Тежина на производот: 8,9 кг

изработка на тенди

платно за тендаЗаштитна тенда за двор: оваа странична тенда ве штити од љубопитните погледи на вашите соседи. Така, можете да појадувате во вашиот двор. Патем, детската брава на рачката ја прави оваа тенда уште посигурна.

2 опции за инсталација: користете ја приложената прирабница, зашрафете ја на подот и излизгајте го страничниот столб внатре. Зашрафете го страничниот столб директно на подот ако сакате потрајна инсталација.

Цврст и отпорен на ‘рѓа: столбовите на оваа настрешница се изработени од висококвалитетен, цврст метал. Облогата во прав, исто така, гарантира дека тие не рѓосуваат или не се распаѓаат.

Кутијата за тенди е изработена од висококвалитетен метал. Полиестерска ткаенина, изработена од 220 g/m² полиестер со PU слој, е водоотпорна и издржлива за подолг животен век.

Што добивате: странична тенда од 200 x 300 cm од Ironwood.mk, со која можете да го заштитите вашиот балкон или тераса, како и детални упатства што ја прават инсталацијата брза и лесна.

балконска тенда надворешни тенди вертикална тенда тенда за тераса Странична тента цена

тенда за балкон

Покријте го носачот на подот со заштитното капаче кога не го користите – за подобар изглед, но и за зголемена безбедност.

балконска тенда цени

Страничниот столб е под агол така што ткаенината за тендата е затегната и рамна.

хоризонтална тенда

Кутијата за настрешници изработена од висококвалитетна алуминиумска легура целосно ја штити ткаенината за тендата од УВ зраци, дожд и прашина.

Содржина на пакетот:
– 1 x Странична тенда
– 1 x чанта за додатоци
– 1 x инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Странична тенда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Странична тенда
Странична тенда

7.999 ден

Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: GSA200G02 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart