Странична маса

3.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал за странична маса: иверица, челик
Големина на производот: 45 x 45 x 55 cm
Тежина на производот: 7,2 кг
Макс. Носивост на помошна маса: 20 kg
Макс. Носивост на метална полица: 15 kg

 

странична маса јуск цена

Совршен дизајн: црна рамка со рустикален кафеав горен дел, елегантната комбинација на стилови ја истакнува оваа помошна маса, давајки и на вашата соба индивидуален шмек.

Направена од цврста челична рамка и врвни честички, оваа помошна маса нуди голема носивост (макс. 20 кг за горниот дел, макс. 15 кг за полица).

Каде повеќе сакате да го поминувате слободното време? Без разлика на вашиот избор, нашата компактна масичка може да послужи како ноќна маса или помошна маса до вашата софа.

странична маса софија

странична маса икеа цени

странична маса јуск цени

квадратна странична маса цени

квадратна странична маса

stranicna masa ceni

Прилагодливи стапала

Прилагодливите стапала компензираат за малата нерамномерност на подот и спречуваат нишање на оваа маса.

ноќни масички

Цврста поддршка

Цевките со ногарки со ширина од 4,2 cm обезбедуваат силна поддршка за предметите поставени на површината на масата, како што се украси и далечински управувачи и сл.

nokni skafcinja

Добра стабилност

Полицата направена од густа мрежа е робусна и може да се справи со тежок товар, давајќи и на масичката дополнителна стабилност.

странична маса бг

Не грижете се за монтажата: благодарение на лесно разбирливите упатства, не треба многу напор да се состави оваа помошна масичка.

Содржина на пакетот:

1 x Странична маса
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Странична маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Странична маса
Странична маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Ноќна маса

Ноќна маса

3.599 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13
Странична маса

Странична маса

4.999 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Тркалезна маса мебел ви цени

Странична маса

4.300 ден
(4)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

3.200 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart