Странична маса од калено стакло

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: Црна и златна
Материјал: челик, калено стакло
Големина на производот: 30 x 100 x 73 cm
Тежина на производот: 14,9 kg
Макс. Капацитет на статичко оптоварување: 30 kg

маси

масичкиКонечно можете гордо да ги прикажувате вашите колекции. Со калено стакло од 6 mm и стабилна челична рамка, оваа странична маса од калено стакло ќе ги растера вашите грижи.

Украсете го вашиот дом: „Гламурозна, минималистичка, индустриска“ ќе бидат придавките за опишување на вашиот дом откако ќе ја додадете оваа конзолна маса со црна мат или златна рамка и проѕирно стакло за да го подобрите вашиот простор.

Разновидноста е клучниот збор: страничната масичка обично служи и како решенија за украсување и за складирање. Со 3 полици, неговата разноврсност е мултиплицирана: влезна маса, конзола во дневната соба, за растенија покрај прозорците…овозможете ја вашата фантазија да покрене!

Лесно склопување: Ние обезбедуваме означени делови и упатства кои лесно се следат за да ви помогнат да го завршите склопувањето што е можно поскоро.

странична маса од калено стакло

конзолна маса

полица

странични масички

маса

маса странична

Комбинацијата на робусна метална рамка и лесни за нега калено стакло панели обезбедува долг работен век.

конзолни маси

Прилагодливите стапала гарантираат дека масата не излегува од рамнотежа. Тие исто така го штитат вашиот под од гребнатини.

стаклени масички

Лесно за чистење – Проѕирните стаклени полици не се само визуелно привлечни, туку и лесни за чистење. Доволна е крпа кога ќе се извалкаат.

странични маси

Содржина на пакетот:

1 x Странична маса од калено стакло
1 x склопна торба
1 x Анти
– Комплет против превртување
1 x Инструкции

Детали за производот: Странична маса од калено стакло

Боја

Црна, Златна

6 мислења за Странична маса од калено стакло

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Странична маса од калено стакло photo review
  Странична маса од калено стакло photo review
  Странична маса од калено стакло photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*****************************************************
  Сосема едноставно се склопува со трпение и организација. ...
  Сосема едноставно се склопува со трпение и организација. Убаво парче мебел, разноврсно, се чувствува значително .. цврсто и стаклото е со добра дебелина.
  Странична маса од калено стакло photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************** С********************************
  Странична маса од калено стакло photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**************************************************
  Неверојатен производ. Квалитетно и лесно се склопува.
  Странична маса од калено стакло photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Неверојатно
  Странична маса од калено стакло photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i******************** П**********************************
  Супер лесно се склопува и точно како на сликата
  Странична маса од калено стакло photo review
  Странична маса од калено стакло photo review
  Странична маса од калено стакло photo review
  Странична маса од калено стакло photo review
  +2
  &******* s************************** i************************* s************************** i**************************************************
  Сакам сè на оваа полица. Брза испорака, се плашев да не м...
  Сакам сè на оваа полица. Брза испорака, се плашев да не ми дојде скршено, но среќата ми се случи 😂😍

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Странична маса од калено стакло
  Странична маса од калено стакло

  4.999 ден

  4.999 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart