Странична маса на тркалца

4.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 40 x 60 x 77,8 cm
Тежина на производот: 11,2 kg
Макс. Капацитет на носивост: 80 kg

Дизайнерски помощни маси бг

Помощна масичка цена бг

Помощна масичка на колелца цена

Помощна масичка на колелца бг

Помощна масичка на колелца цени

Помощни масички икеа

Полиците за складирање со три нивоа може главно да се користат во кујна, софата или како агол за дневна соба.
Вашите книги и други работи, како што е микробранова печка, може да се организираат уредно на оваа количка за складирање.

Класичен изглед
Тркалата ви овозможуваат кога сакате да ја преместите количката за складирање од дневната соба во кујната.
Она што треба да се спомене е дека количката за складирање е многу лесна за составување.

kujnska kolicka

 

Содржина на пакетот:

1 x Кујнска количка
1 x комплет за склопување
1 х инструкции

35 мислења за Странична маса на тркалца

4.9 од 5
30
5
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. С*****
  Не бевме сигурни како ќе испадне ова, но одлично е. Ја сакаме опцијата за трк...Повеќе
  Не бевме сигурни како ќе испадне ова, но одлично е. Ја сакаме опцијата за тркала или без тркала. Единицата е цврста и е токму она што го баравме. Добро купување.
  Странична маса на тркалца photo review
  A***
  stabilen proizvod
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Не бевме сигурни како ќе испадне ова, но одлично е. Ја сакаме опцијата за трк...Повеќе
  Не бевме сигурни како ќе испадне ова, но одлично е. Ја сакаме опцијата за тркала или без тркала. Единицата е цврста и е токму она што го баравме. Добро купување.
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* А* Т******************************
  Одлична количка, лесна за составување и само од себе, конкурентна цена, не мо...Повеќе
  Одлична количка, лесна за составување и само од себе, конкурентна цена, не можам без неа, цврст и стилски индустриски дизајн, дефинитивно би препорачал
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Д*******************************
  Барав количка широка 60 см и таа совршено се вклопува во просторот. Тој е со ...Повеќе
  Барав количка широка 60 см и таа совршено се вклопува во просторот.
  Тој е со добар квалитет целиот метал, освен дрвениот врв и лесен за склопување, но јас работев во продавница за мебел многу години.
  Работа за еден човек, но три раце би била корисна.
  Задоволен сум од моето купување и му давам пет ѕвезди.
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** А****************************
  Одлично, лесно се склопува, супер убаво и брзо се добива. Потврдувам и препор...Повеќе
  Одлично, лесно се склопува, супер убаво и брзо се добива.
  Потврдувам и препорачувам
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i******************** Џ*****************************
  Малку тешко склопување, но ништо алармантно. Сепак, 2 завртки не можеа да се ...Повеќе
  Малку тешко склопување, но ништо алармантно. Сепак, 2 завртки не можеа да се стават. Тоа не менува ништо во својата цврстина. Го препорачувам ова купување. 👍🏻 Испораката е во ред 👌
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Монтажата трае околу 15 минути. траеше долго време (со безжичен шрафцигер). Ј...Повеќе
  Монтажата трае околу 15 минути. траеше долго време (со безжичен шрафцигер). Јас сум многу задоволен. Квалитетот е многу добар за цената. Многу стабилен и навистина висок квалитет за цената. Тркалата, завртките, бојата, дрвото се одлични!
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Многу убава полица на 3 нивоа и исто така лесна за составување
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i****************************************************
  Количката за сервирање е прекрасно изработена и одлично се вклопува со другит...Повеќе
  Количката за сервирање е прекрасно изработена и одлично се вклопува со другите делови што ги нарачавме
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** К*******************************
  Се беше супер!!! Одличен квалитет, многу стабилен и лесен за склопување. 👍
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Количката ја користам за купатило и засега сум презадоволна. Лесно се поставу...Повеќе
  Количката ја користам за купатило и засега сум презадоволна. Лесно се поставува и врвна услуга за клиенти. Ви благодарам.
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**************************************************
  Одличен производ што веќе го знаев затоа што купив други. Совршена е за прегр...Повеќе
  Одличен производ што веќе го знаев затоа што купив други. Совршена е за преградата што сакав да ја користам и која треба да овозможи циркулација на воздухот
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i****************************************************
  Навистина убаво парче мебел, служи како поддршка за мојот компјутер кула и пе...Повеќе
  Навистина убаво парче мебел, служи како поддршка за мојот компјутер кула и печатач. Индустрискиот стил е навистина убав, завршетоците се многу коректни. Хардверот е комплетен и доволен. Го препорачувам овој бренд, размислувам да ја купам целата колекција за да дадам еден од најубавите индустриски ефекти во мојот дом. (Ја отстранив средната плоча затоа што кулата не одговараше, мебелот е многу стабилен и веројатно нема да се свитка).
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  Странична маса на тркалца photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************* М******************************
  Масата е идеална, служи како маса за сервис или во мојот случај телевизиска м...Повеќе
  Масата е идеална, служи како маса за сервис или во мојот случај телевизиска маса. Лесен е, тркалата се вртат совршено, лесно се склопуваат. Не наоѓам никаков недостаток
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Многу убава и стабилна странична количка - ја користам како странична количка...Повеќе
  Многу убава и стабилна странична количка - ја користам како странична количка за скара. Испораката беше неколку дена побрзо од наведеното. (Тоа беше кај мене во Австрија во рок од 3 дена) Собранието беше многу лесно/брзо и изгледа многу стабилно за таа цел.
  Откако стапив во контакт со службата за корисници, многу брзо добив позитивни повратни информации.
  Силно се препорачува!
  Странична маса на тркалца photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** н* &*************************
  Многу лесен за склопување, цврст, робустен и погоден за сите стилови на ентер...Повеќе
  Многу лесен за склопување, цврст, робустен и погоден за сите стилови на ентериер (винтиџ, рустикален, модерен, работилница), многу задоволен од моето купување.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Странична маса на тркалца
  Странична маса на тркалца

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Бар количка

  Бар количка

  4.299 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Кујнска количка

  Кујнска количка

  4.700 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнска полица на тркала

  Кујнска полица на тркала

  4.099 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.699 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart