Странична маса

4.300 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 50 x 57 cm
Дијаметар на горниот дел од масата: 50 см
Дијаметар на долниот слој: 36см
Тежина: 5,4 кг
Макс. Вкупна носивост: 100 kg

Нашата странична маса во винтиџ стил совршено се вклопува како акцент во различни простори, давајќи и на секоја просторија во вашиот дом дополнителен шмек. Ставете ја оваа тркалезна маса до вашиот кревет или софа за лесно, организирано место за да ја земете свежо сварената шолја кафе, попладневните закуски или вечерните читања на книги за да можете удобно да уживате во викендите. Плус, оваа маса изгледа одлично во комбинација со друг мебел од серијата VINTAGE од Ironwood.mk.

Тркалезна маса цена скопје

Округла маса

okrugli masi

stranicna nokna masa

Создадете посебен изглед
Кружните полици во безвременски рустикален кафеав финиш ви овозможуваат лесно и карактер да ги организирате предметите.

noknici

2 полици за различни намени
Чаши, списанија или рамки за фотографии на големата полица, гломазни романи на долната полица…имате ли друга добра идеја?

stranicni masicki mebel vi

Разновидна странична маса
Во дневната соба или спалната соба? Со својот едноставен дизајн и компактна структура, одлично се вклопува во различни простории.

 

okrugla masa mebel vi

Содржина на пакетот:

1 x странична маса
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

4 мислења за Странична маса

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. m****
  Го користев производот само за ставање пијалоци
  d***
  Фантастична маса. Изгледа многу поскапо од цената.
  d****
  Навистина добар квалитет изгледа и добро
  m***
  Фантастична маса. Изгледа многу поскапо од цената.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Странична маса
  Странична маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ноќна маса

  Ноќна маса

  3.599 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13
  Странична маса

  Странична маса

  4.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Странична маса

  Странична маса

  3.200 ден
  (32)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.300 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LET57X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart