Странична маса

3.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја:  винтиџ, црна
Материјал: Челични цевки, метални тркала
Големина на производот: 50cm должина x 35cm ширина x 60cm висина
Тежина: 5,5 kg
Макс. Носивост: 25 kg

Нашата компанија претставува комбинација од функционалност, издржливост и стилски винтиџ дизајн. Ако сакате да им дадете на вашите соби индивидуален шмек и античка естетика, нашата винтиџ серија на мебел може да постигне импресивни ефекти.

Затоа оваа странична маса на тркала е вистинско збогатување за секој дом.Затоа,оваа масичка може да издржи до 25kg. Дополнително, нашата маса има четири тркала за непречено движење за да можете да ја лизгате до софата или креветот.

На овој начин, вашето кафе, весник или далечински управувач секогаш ќе бидат таму каде што ви требаат. Можеби сега конечно можете да ја разгалите вашата сакана со вкусен појадок во кревет!

маса

масички на тркалца

Помощна маса

masa

stolici stranicni

stranicni masicki

Отстранливи тркала – 4-те тркала може лесно да се отстранат, ако сакате оваа странична маса да стои исправено на мек тепих.

stranicni masicki na akcija

Со оваа странична маса, сега можете удобно да работите на каучот, на балконот, па дури и во кревет!

masicki

Прилагодливи стапала – Покрај 4-те тркала, вклучуваме и 4 прилагодливи стапала за да ја задржите масата на фиксно место доколку е потребно

помошна маса

 

помошни масички цена

Содржина на пакетот:
1 x странична маса
1 x алатки за склопување
1 x инструкции

 

1 мислење за Странична маса

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Странична маса photo review
  P******** F****
  Lesen za montiranje i mnogu korisen proizvod

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Странична маса
  Странична маса

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13
  Странична маса

  Странична маса

  4.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  странична-маса-цени

  Странична маса

  3.200 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Странична маса на тркалца

  Странична маса на тркалца

  4.699 ден
  (35)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  3.200 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LNT50X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart