Странична маса

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13

 

 

 

 

 

 

 

Опис на производот:

Боја: Рустикално кафеава и црна
Материјал: иверица, челична рамка, платнена торба
Големина на маса: 60 x 31,5 x 60 cm
Големина на лента: 13 x 5 cm
Големина на торбичка од ткаенина: 25,5 x 24 cm
Должина на кабел: 150 cm.
Тежина: 10,6 кг.
Макс. оптоварување на површината на масата: 10 kg.
Макс. оптоварување на преградата: 10 kg.
Макс. капацитет на долната полица: 15 kg

Оваа странична маса доаѓа со два приклучоци и две USB порти.

страница масови цени

странични маси

странична масичка

помощна масичка

масичка за кафе с контакти

помощна масичка

странични маси

 • Напојување на батерија: Батеријата ви е празна? Нема проблем! Со двата интегрирани приклучоци и USB порти обезбедувате максимална удобност. Со неа е вклучен и кабел за полнење (150 cm).

 

 • Заштеда на простор: ставете пијалоци и закуски на масата; ставете книги на долната полица. Дополнителен простор за складирање е обезбеден со преграда под масичката со шарки, како и вклучена торбичка од ткаенина.ж

 

 • Сигурна издржливост: Оваа странична масичка изработена е од издржлива челична рамка и висококвалитетна иверица кое ќе ја користите со години и години.

 

 • Склопување: Бројните завртки и компоненти често ве збунуваат? Но со оваа маса нема да имате никаков проблем! Масичката доаѓа со означени делови и лесни инструкции за следење кои ќе ви помогнат да го составите.

помошна маса

Содржина на пакетот:

1 x странична маса
1 x пакет додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Странична маса

Боја

Рустикална кафеава, Црна

2 мислења за Странична маса

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Странична маса photo review
  Preubavo brza dostava
  Само што го добивме фала

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  странична-маса-цени

  Странична маса

  3.200 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Странична маса

  Странична маса

  3.200 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Странична маса на тркалца

  Странична маса на тркалца

  4.699 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart