Стол клацкалка

7.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот:

Боја: Сива и Беж
Димензии: 67cm x 115cm x 91cm
Висина на потпирачот за грб: 73 см
Длабочина на седиштето: 48 см
Модерен стил
Отстранлив капак
Карактеристики: потпирач за глава, потпирач за рака, мек тапацир
Материјал: текстил+бреза+сунѓер+памук
Се пере во машина до 30 °C
Макс. носивост: 150 kg
Тежина на производот: 9 кг

Столот ви нуди можност за ергономско и релаксирачко седење.
По потреба можете да го прилагодите потпирачот за нозе на 5 различни висини.
Удобно: облога од пена со висока густина, добра еластичност и подобро вклопување.
Прекрасно чувство на кожа: Куќиштето е направено од 100% памук.

Люлеещ се стол бг

Карактеристики

Добар капацитет за тежина – Стол клацкалката е направено од издржливо висококвалитетно дрво и 100% памук. Цврстата рамка е изработена од дрво од бреза и лакирана во природна боја, со што се обезбедува најголема стабилност.

Материјал: бреза дрво + пена за полнење и памук. Макс. носивост 150 kg.

Прилагодлив дел за стапалото во 5 позиции – Ногата може да се прилагоди со 5 агли, за да можете да го носите вашиот костум во седечка положба. Конзолниот стол ви нуди можност за ергономски и релаксирачки за седење.

Удобно: полнење направено од пена со висока густина, добра еластичност и подобро вклопување. Рамка за вајање со тврди рабови – Ергономска што овозможува оптимална удобност и удобно држење на телото.

Вградената перница го поддржува вашиот врат, за да можете да седнете. Дизајнот на седиштата е многу добро обмислен.

Навлаката од ткаенина е изработена од 100% памук, се чувствува добро на кожата и има добра пропустливост на воздухот; ткаенина, капакот не е хемиска обработка, и не изветвена.

Материјалот е чисто природен (малите црни точки се памучни ракави). Благодарение на патентот на задната страна, како капакот лесно се одвојува, исто така може да се пере и гарантира висок степен на удобност.

Лесно се склопува – во пакувањето има јасни упатства за склопување, дрвената клацкалка лесно се поставува и се преклопува за миг.

фотеља клацкалка

дрвена клацкалка

 

Люлеещ се стол виденов бг

Люлеещ се стол бугарија цени

 

 

 

Люлеещ се стол виденов бг димензии

люлеещ се стол на 5 различни уждите

 

Люлеещ се стол бг цени

 

столица клацкалкаСодржина на кутијата:

1 x стол клацкалка
1 x Инструкции

 

Детали за производот: Стол клацкалка

Боја

Сива, Беж

8 мислења за Стол клацкалка

5.0 од 5
8
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Стол клацкалка photo review
  Г******
  Многу удобно и убаво столче. Склопувањето беше брзо и беш...Повеќе
  Многу удобно и убаво столче. Склопувањето беше брзо и беше добро објаснето во упатствата. Покрај тоа, изгледа многу квалитетно за оваа цена.
  B**** B********
  Odlicen proizvod a voedno i mnogu udoben
  M******
  Лесно се склопува - видеото ми помогна. Патем, сите компо...Повеќе
  Лесно се склопува - видеото ми помогна. Патем, сите компоненти беа комплетни и поединечно спакувани во кеси/торби. Инаку, беше во кутија која јас (жена, 69 години) лесно можев да ја носам.Испораката со каргото исто така беше беспрекорна.
  Стол клацкалка photo review
  S****** S***********
  Лесно се склопува - видеото ми помогна. Патем, сите компо...Повеќе
  Лесно се склопува - видеото ми помогна. Патем, сите компоненти беа комплетни и поединечно спакувани во кеси/торби. Инаку, беше во кутија која јас (жена, 69 години) лесно можев да ја носам.Испораката со каргото исто така беше беспрекорна.
  Стол клацкалка photo review
  M******
  Одлична фотелја за тие пари.
  Стол клацкалка photo review
  Д****
  Многу удобно и убаво столче. Склопувањето беше брзо и беш...Повеќе
  Многу удобно и убаво столче. Склопувањето беше брзо и беше добро објаснето во упатствата. Покрај тоа, изгледа многу квалитетно за оваа цена.
  Стол клацкалка photo review
  Б***
  Изгледа така како што очекувавме.
  Стол клацкалка photo review
  m*****
  Top stolče lulka, bez zborovi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  7.999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart