Штендер закачалка

2.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеаво-мастило црна
Материјал: челик, иверица
Големина: 35 x 98,5 x 160,3 cm
Тежина: 6,1 кг
Макс. носивост на шината за облека: 30 kg
Макс. носивост на полицата: 20 kg
Макс. капацитет на оптоварување вкупно: 50 kg

Штендер закачалкаштендерподвижна закачалказакачалкаподвижна закачалка за облекаподвижни закачалкиштендер закачалказакачалкиПространа и практична:

Шипка долга 98,5 см овој штендер за облека ви обезбедува доволно простор за закачување јакни, палта, панталони, чанти итн. Долната полица обезбедува простор за складирање чевли и кутии.

Лесна за движење:

Оваа штендер закачалка има 4 ротирачки тркала за 360°, од кои 2 се опремени со сопирачки за да можете лесно да ја преместите од спалната соба во соблекувалната или до каде што ви треба.

Силна конструкција:

Цврстата челична решетка може да издржи до 30 kg, додека полицата од иверица може да собере до 20 kg. Можете безбедно да ги обесувате зимските палта и да складирате тешки чизми.

Едноставна, но елегантна:

Благодарение на чистите линии и елегантната комбинација на бои рустикално кафеава и црна, овој штендер во модерен стил нуди совршена сцена за вашата омилена облека, притоа додавајќи карактер на вашиот дом.

Лесно се склопува:

Деталните упатства, јасно означените делови и вклучената алатка за монтирање ви помагаат да го составите овој штендер, за да можете брзо да уживате во оптимална удобност со ова парче мебел.

штендери

Затка против лизгање – Тие обезбедуваат сигурна бариера за да спречите облеката да не се лизга.

закачалка штендер

Квалитетни цевки – Изработена од висококвалитетен челик, овој штендер е цврст и стабилен за долготрајна употреба.

штандер за бутици

Лесно се чисти – Полицата може да се пофали со мазна површина која без напор може да се исчисти со крпа.

штандер закачалки за бутици

Стабилност засилена со завртки – Структурата на штендерот добива зголемена стабилност од челични цевки, безбедно прицврстени со завртки.

 

Содржина на кутијата:
1 x штендер закачалка
1 x пакет за додатоци
1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Штендер закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Штендер закачалка
Штендер закачалка

2.999 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: HSR151B01 Категории: , , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart