Сталажа за вино и чаши

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: бамбус, лесонит со средна густина, челик
Големина на производот: 66 x 30 x 100 cm
Тежина на производот: 9 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја полица: 15 kg

сталажа за вино и чаши сталажа за виноМногу простор за складирање: оваа сталажа за вино и чаши нуди доволно простор за 24 шишиња вино. Можете исто така да складирате слатки на врвот и виното на полицата одоздола – шик решение што може да ги задоволи вашите различни потреби.

Квалитет: Направен од висококвалитетни бамбус и издржливи медијапан плочи, оваа полица за шишиња ќе остане верна на вашиот дом во годините што доаѓаат. Благодарение на засеците на хоризонталните ленти, шишињата се секогаш стабилни.

Вистинско привлекување: Комбинацијата од црна бамбусова рамка и кафеава завршница и дава на оваа полица уникатен стил. Елегантната полица флексибилно се прилагодува на секоја просторија – користете ја во подрум, трпезарија или кујна.

Лесно за склопување: Благодарение на етикетираните делови и јасните упатства, вградувањето на оваа полица за вино е лесно. Така, имате повеќе време да се подготвите за забавата со вино!

Што добивате: полица за вино и чаши што заштедува простор за 24 шишиња за вино со стаклени држачи и покрив на маса; плус заштита од навалување, јасни упатства за лесно склопување и можност да ја претставите вашата колекција на вино со стил.

Сталажа за вино и стакло

полица за вино и чаши полици за винополица за вино

сталажа

Содржина на пакетот:

1 x Сталажа
1 x комплет за додатоци
1 x Анти
– Ремен со врв
1 x Инструкции

 

12 мислења за Сталажа за вино и чаши

4.9 од 5
11
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************** К**************************
  Сам го составив за помалку од половина час - малку е ниша...
  Сам го составив за помалку од половина час - малку е нишан поради неговата висина и теснотија - сè уште не сум го прикачил на ѕидот, но веројатно ќе го направи. Ќе морам да најдам завртка бидејќи недостасува една од завртките за ѕидните држачи.

  Ако имате висок матични софтвер - како што имам јас - нема да можете да ставате шишиња на горната решетка, а исто така да го обесувате матичниот софтвер. Пократок матични софтвер (левата страна на сликата) се вклопува. Изгледа добро и држи многу шишиња, што е добро бидејќи не можам да користам поголем дел од горната решетка. За цената навистина не можете да погрешите.
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Б*******************************
  Одлична вредност за оваа решетка за вино во рустикален ст...
  Одлична вредност за оваа решетка за вино во рустикален стил. Тоа ја надополнува мојата ѕидна винска полица направена од старо обновено дрво. Совршено се вклопува во просторот.
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** М********************************
  Навистина ценам како се вклопува во простор со кој не зна...
  Навистина ценам како се вклопува во простор со кој не знаев што да правам!!! Навистина ми се допаѓа како ја врзува просторијата и не изгледа пренатрупано. Монтажата траеше 30 минути и јас ги претпочитав перничињата за нозете што ми ги доставија отколку она што го имав!!! Сепак, треба да се каже дека удобно ги држи само шишињата од 750 ml. Открив полица за да ги сместам поголемите шишиња.
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Б*******************************
  Морав да објавам преглед за ова!!! Конечно го поставивме ...
  Морав да објавам преглед за ова!!! Конечно го поставивме ова за време на викендот и не можевме да бидеме посреќни. Едноставно се случи бојата што ја сакавме од ова да има купон за неа, па добивме неверојатен договор за неа. Совршено е за просторот што го имавме и изгледа дека плативме многу повеќе отколку што плативме за него!!! Многу задоволен од нашето купување!!!
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************************************************
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Беше потребно околу еден час за да се состави, така што в...
  Беше потребно околу еден час за да се состави, така што врз основа на прегледите мислев дека ќе потрае подолго. Големината е совршена за малиот агол во мојата трпезарија. Многу задоволен од моето купување
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************* В*****************************
  Одлична решетка за вино за парите!
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Г******************************
  Го сакам тоа како изгледа единственото нешто што го мраза...
  Го сакам тоа како изгледа единственото нешто што го мразам во него е дека не сакам да го пијам моето вино сега 😒 изгледа добро
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i******************** Џ****************************
  Ги држи повеќето шишиња, не се вклопуваат сите шишиња со ...
  Ги држи повеќето шишиња, не се вклопуваат сите шишиња со шампањ/пенливо вино. Ќе се лизне и потенцијално ќе се скрши. Исто така, чаши подолги од 6-7 инчи нема да се вклопат под ако шишињата со вино се подолу.
  Но, генерално одличен производ и изгледа добро. Силно препорачувам.
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************* М*********************************
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Р**********************************
  Совршена големина за мојот стан
  Сталажа за вино и чаши photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Многу убаво лесно се составува

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сталажа за вино и чаши
  Сталажа за вино и чаши

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар количка

  Бар количка

  4.299 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар маса за послужување

  Бар маса за послужување

  5.299 ден
  (38)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  комплет трпезариска маса и столици

  Комплет бар маса и столици

  7.499 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  4.999 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: KWR028B01 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart