Стаклена полица

7.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: златен тон
Материјал: калено стакло, челик
Големина: 83 x 30,2 x 183,5 cm
Тежина: 21,9 кг.
Макс. носивост на ниво: 10 kg.

5 степенен стъклен рафт

5 степенен стъклен рафт цени

Стаклото е модерно, извонредно и едноставно. Комбинирајте го со металната рамка во златна боја и заоблениот дизајн и ќе добиете полица со стил и функционалност.

Додадете го во вашиот мебел во дневната соба, спалната соба или студијата за да ги покажете вашите трофеи, колекционерски предмети, фотографии од незаборавни патувања и итн.

Квалитетното стакло со дебелина од 6 мм и цврстиот челик се комбинираат за да направат цврста маса за маса која може да држи до 10 кг по полица; прилагодливите стапала додаваат поголема стабилност додека го штитат вашиот под од гребнатини.

stakleni polici

стаклени полици

 

 

stakleni polici na akcija

 

стаклена полица

стаклени полици

Ви здодеаа обичните полици со прави линии и без карактер? Дизајнот на заоблената полица носи разновидност во вашиот дом.

stakleni polici

Убава, робусна и издржлива – Златната структура изработена од метал обложена со прав и дава елегантен изглед на оваа цврста, робусна и отпорна на ‘рѓа полица.

stakleni polici za knigi

Изгледа одлично во секоја соба без разлика дали е во дневната соба, спалната соба, бањата или работната соба, оваа полица изгледа одлично во секоја соба.

стъклена полица рафт бг

Содржина на кутијата:

1 x Стаклена полица
1 x пакување со додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Стаклена полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Стаклена полица
Стаклена полица

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Маса со калено стакло

Маса со калено стакло

3.200 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
trkalezna masa ceni

Тркалезна стаклена масичка

5.299 ден
(3)
Select variation
×
Исчисти

7.800 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LGT050A01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart