Стаклена полица

6.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: металик златна и црна
Материјал: калено стакло, челик
Големина на производот: 30 x 80 x 177,3 см
Тежина на производот: 21,9 kg
Макс. оптоварување на секоја полица: 14 kg
Вкупно Макс. Капацитет на оптоварување: 84 kg
полица полици стаклени полици

стаклена полицаПрикажи ги вашите омилени работи:

Со проѕирни стаклени полици и рамка со златна или црна боја, оваа 6-степена полица за складирање може да се пофали со неверојатен модерен минимализам. Ви овозможува да го прикажете вашето зеленило, книги и колекционерски предмети додека го издигнувате изгледот на вашиот простор.

6 нивоа за максимизирање на просторот:

Зафаќајќи само 30 x 80 cm простор на подот, оваа полица со 6 нивоа со висина од 177,3 cm ви овозможува целосно да го искористите вертикалниот простор за складирање.

Лесно за склопување:

Илустрираните упатства и нумерираните делови ќе ви помогнат да ја составите оваа стаклена полица без напор.

Пространа:

За организирање документи во канцеларија, прикажување фотографии во дневната соба или складирање тоалети во бањата. Секоја полица има носивост од 14 кг и безбедно ќе ги поддржува вашите предмети.

Цврста и стабилна:

Оваа стаклена полица за книги, изработена од калено стакло со дебелина од 4 mm и челична рамка, е многу цврста. Прилагодливите стапала ја зголемуваат стабилноста, а комплетот против превртување ја подобрува безбедноста.

метални полици

метална полица

отворени полици

стаклени полици полица од калено стакло полица од калено стакло

полица за складирање

полици од калено стакло

Квалитетно калено стакло – Цврсто и издржливо калено стакло за долготрајна употреба.

полици за цвеќиња

Лесно се чисти – Стаклените панели овозможуваат лесно чистење со нежно бришење.

полица за книнги

Содржина на кутијата:

1x Стаклена полица
1x Комплет со додатоци
1x Инструкции

 

 

Детали за производот: Стаклена полица

Боја

Златна, Црна

3 мислења за Стаклена полица

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Стаклена полица photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************** Б*********************************
  Го купив ова за моите родители. Тие го сакаат тоа.
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Мило ми е што донесов одлука да купам!! Многу лесно се ск...
  Мило ми е што донесов одлука да купам!! Многу лесно се склопува, а исто така и цврсти. Може да купам друг за да одам веднаш до овој.
  Стаклена полица photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************ М******************************
  Прекрасно е, лесно се составува и проучува. Ќе изгледа од...
  Прекрасно е, лесно се составува и проучува.

  Ќе изгледа одлично во мојата продавница!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  6.499 ден

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart