Шкаф BBK143X01V1

6.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на прозводот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица
Големина на производот: 60 x 30 x 80 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 20,3 кг
Вкупен максимален капацитет на оптоварување: 20 kg

Шкаф за подно купатило

Шкаф за купатило mkПрактичната рустикална кафеава гардероба е разноврсно парче мебел што добро ќе функционира во различни ентериери како што се бања, дневна соба, ходник, трпезарија или кујна.

Три пространи фиоки ќе ви овозможат да складирате различни работи во совршен ред. Зад вратата има две прилагодливи полици кои можат да се приспособат на вашите потреби, а целото парче мебел е изработено од иверка.

Карактеристичната боја на комодата ќе додаде топлина и расположение, воведувајќи пријатна атмосфера во секоја соба, а едноставниот дизајн ќе направи кабинетот да се вклопи во рустикален, мансарда, винтиџ, индустриски и минималистички ентериер.

Шкаф за купатило на акција

Шкаф мебел ви

Шкаф за купатило наипродавани

Шкаф за купатило цени

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања
2 x комплет против врвови
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф BBK143X01V1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф BBK143X01V1
Шкаф BBK143X01V1

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
шкаф-за-бања

Кабинет за бања

5.899 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Подов-шкаф цена

Шкаф за складирање

9.399 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

6.299 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BBK143X01V1 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart