Шкаф за складирање

4.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Големина на производот: 60 x 30 x 60 cm
Големина на исечокот: 20 x 15 cm
Големина на пакувањето: 68 x 36 x 16 cm
Материјал: МДФ
Боја: Бела
Нето тежина: 9,4 кг
Бруто тежина: 10,3 кг

шкаф бг

шкаф за съхранение за баня

Овозможува корисна опција за складирање на приборот за бања – Кабинетот под мијалникот е поделен со 3-степена прилагодлива полица во 2 прегради, флексибилни за складирање на предметите на различни висини. Оптимално го користи просторот под мијалникот и исто така создава дополнителен простор.

Мат прегради зад двојната врата што се врти за 180° со хромирани метални рачки – може да се складираат крпи, детергенти, тоалетна хартија и други додатоци за бања, заштитени од прашина, вода и љубопитните очи.

Димензии – Големина на дупката на сифонот (само на плочата на капакот): 20 x 15 cm, големина на кабинетот: 60 x 60 x 30 cm (ширина x висина x длабочина), измерете ја големината на сифонот и просторот што е достапен под мијалникот и одлучи дали овој кабинет е соодветен.

Материјал отпорен на влага, исто така лесен за чистење – ормар за мијалник од МДФ (класа Е1), површина обработена со боја, отпорна на влага и мувла, исто така лесно се чисти.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ – Деталните графички инструкции ви овозможуваат чекор по чекор да го составите; деловите се класифицирани со букви за да се избегне забуна.

 

 

 

шкаф за съхранение за баня цена

 

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф
1 x торва со алатки
1 x Инструкции

1 мислење за Шкаф за складирање

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Шкаф за складирање photo review
  Skafot e odlicen i cvrsto izraboten

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шкаф за складирање
  Шкаф за складирање

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  шкаф-за-бања

  Кабинет за бања

  5.899 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Кабинет за бања со двојни огледални врати

  Кабинет за бања со двојни огледални врати

  3.299 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  skaf za banja

  Шкаф за бања

  5.499 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти

  4.899 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: BBC01WT Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart