Шкаф за складирање со 3 врати

9.900 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава / црна
Материјал на кабинет за складирање: иверица, челик
Големина: 110 x 33 x 75 cm
Тежина на кабинет за складирање: 26,7 kg.
Макс. површинска носивост: 30 kg.
Макс. носивост на ниво на полица во долниот дел: 10 kg

Шкаф за съхранение за дневна

 

Вашата кујна долго време го очекуваше овој шкаф за складирање, во кој ќе ги сместите сите ваши ретко користени апарати кои со години седат на масата.

Овој кабинет за складирање има прилагодливи полици за книги со рецепти, 1 отворена преграда за тегли и  голема површина која е совршена за организирање.

Овој кујнски кабинет за складирање благодарение на прилагодливите стапала, останува стабилен дури и на малку нерамен терен.

Шкафот лесно се составува. Бидејќи доаѓа со етикетирани делови и јасни упатства.

skaf za kujna

Содржина на кутијата:

1 x Шкаф за складирање
1 x пакет додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање со 3 врати”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање со 3 врати
Шкаф за складирање со 3 врати

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

4.899 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

8.999 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање LSC102B01

Шкаф за складирање LSC102B01

6.500 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

9.900 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LSC096B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart