Шкаф за складирање

4.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 32 x 30 x 87 cm
Внатрешна големина на фиоката: 22,5 x 23,5 x 9 cm
Секоја големина на преградата во долниот шкаф: 26 x 26 x 30,5 cm
Тежина на производот: 8,6 кг

ормари

поден шкаф

елементи за бањаДопир на елеганција: чисти линии, бела боја, едноставна врата со летви – комбинацијата на овие елементи создава скандинавски стил и додава елегантен шмек на овој шкаф за бања.

Лесна грижа и издржлива: површината на кабинетот лесно се чисти со мека крпа. Цврстите панели од МДФ(медијапан) му даваат долг работен век на ова парче мебел.

Пространа, но заштедува на простор: 1 фиока, 2 прегради зад вратата на шкафот – овој тесен кабинет (30 x 32 x 87 cm) ви нуди многу простор за складирање, но зафаќа малку простор.

Стабилен и безбеден: овој страничен шкаф може цврсто да се закачи на ѕидот со вклучената заштита на превртување, што обезбедува безбедна средина за вашето семејство.

Флексибилна употреба: овој шкаф за складирање се вклопува во различни простории. Ставете го овој кабинет во бањата, дневната соба, спалната или детската соба за да создадете дополнителен простор за складирање.

Белиот мебел е особено популарен во бањите бидејќи дава чист и мирен допир.

Ако ви се допаѓа овој шкаф за складирање, погледнете го и другиот мебел за бања од Ironwood.mk!

шкафче

плакар за во бања

шкафчиња

шкафче за бања (1)

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања
1 x Анти
– Комплет против превртување
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање
Шкаф за складирање

4.600 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BBC43WT Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart