Шкаф за складирање LHC40W

4.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 30 x 30 x 82 cm
Тежина на производот: 8,3 кг

кабинети за бања

[kafovi na popustПогледнете како овој кабинет за бања внесува свеж и мирен воздух во бањата. Јасниот и едноставен дизајн додава елеганција и беспрекорно се вклопува.

Најпрво стабилност: Оваа единица за складирање е направена од медијапан плоча за поголема стабилност. Дополнително, вклучен е и уред против врвови(превртување).

Дали оваа единица за складирање оди само во бањата? Се разбира не. Во дневната соба, ходникот или во канцеларијата. Ставете го каде што ви треба.

Што ќе добиете: Стилска и цврста единица за бања со 4 практични фиоки. Чувајте ги сите ваши често користени предмети во оваа комода и уживајте во нив со години.

кабинети за купатило скопје

шкаф форма нова

 

mali skafovi

најпродавани кабинети

 

golem skaf

шкафчиња

Исечена рачка – Го олеснува повлекувањето и извлекувањето на фиоките.

skafcinja

Лесно се чисти – Дамките лесно може да се избришат со крпа.

skafcinja na popust

Комплет против превртување – Помага да се спречи превртување на шкафот за дополнителна безбедност.

 

 

Содржина на пакетот:
-1 x шкаф
-1 x чанта за додатоци
-1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање LHC40W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање LHC40W
Шкаф за складирање LHC40W

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
шкаф-за-бања

Кабинет за бања

5.899 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за бања

Шкаф за бања BBK160X01

4.799 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Шкаф со 4 фиоки и полица

Шкаф со 4 фиоки и полица

6.200 ден
(1)
Select variation
×
Исчисти

4.600 ден

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart