Шкаф за складирање

8.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 100 x 35 x 81,4 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 25,9 кг
Макс. носивост на масата: 30 kg
Макс. носивост на другите нивоа: 10 kg/ниво

skaf za sladiranje

skaf mebel vi

skafovi za skladiranje

skaf forma nova

Шкаф за складирање мебел ви

Шкаф за складирање скопје цени

Вашата дневна соба со нетрпение ја очекува оваа шведска маса за да се ослободи од фуромот со сирење и пијалоците кои со години лежат на масата.

За љубителите на вино
Користете ги 9-те држачи за шишиња за да ги покажете вашите оригинални вкусови и лесно да ги сортирате вашите вина по тип и гроздобер.

Декорација
Нијанси на кафена и црна? Совршен микс за стил на декорирање кој нуди ефект на паб!

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за складирање
1 x комплет за склопување
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање
Шкаф за складирање

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Кујнски шкаф
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Кујнски шкаф

9.599 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање LSC102B01

Шкаф за складирање LSC102B01

6.500 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Шкаф за складирање со 3 врати

Шкаф за складирање со 3 врати

9.900 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

8.999 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LSC094B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart