Шкаф за складирање LSC102B01

6.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 40 x 80 x 76 cm
Тежина на производот: 19,1 кг
Макс. оптоварување одозгора: 50 kg

скрин за хол

ТВ скриновеИзработен со црна челична рамка и рустикален кафеав врв, овој кабинет за складирање во индустриски стил цврсто се вклопува во вашата дневна соба, ходник или спална соба – додајте малку гламур во вашиот дом додека нуди многу простор за складирање.

Направен од издржливи честички и цврста челична рамка, ќе стои цврсто покрај вас за долг работен век.

Немирните кабинети не прават добро складирање. Пронајдете ја рамнотежата со нашиот орман за стоење на подот со прилагодливи стапала, способен да држи сè на ниво дури и на малку нерамните подови.

Што добивате: шкафче за складирање во индустриски стил со јасни упатства и етикетирани делови за лесно склопување и комплет против врвови за безбедност.

komodi na popust

 

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x шкаф за складирање
1 x комплет со додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање LSC102B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање LSC102B01
Шкаф за складирање LSC102B01

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Кујнски шкаф
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Кујнски шкаф

9.599 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

4.899 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Подов-шкаф цена

Шкаф за складирање

9.399 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

6.500 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LSC102B01 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart