Шкаф за складирање

9.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 35 x 100 x 81,5 cm
Тежина на производот: 25,9 кг
Макс. површинска носивост: 30 kg
Макс. носивост по полица: 10 kg

шкафови за складирање

Индустриските акценти и рустикалните кафеави тонови создаваат топол, привлечен изглед со овој шармантен шкаф за складирање.

Со пространата маса, 1 голема отворена полица, 2 отворени прегради и 2 прилагодливи полици скриени зад 2-те класични врати со решетки, имате многу простор за складирање во овој простран поден кабинет за украси, прибор и друго.

Со лесното упатство и нумерираните делови, можете лесно да го подготвите овој кујнски шкаф за складирање.

Ставете го во дневната соба за книги, ставете прекрасни растенија во саксии, поставете го на влезот за најважните работи во движење или ставете го во бањата за крпи и тоалети. Без разлика каде ќе го поставите, овој шкаф за складирање одлично ќе се вклопи секаде каде и да го ставите.

кујнски шкаф

кухненски шкаф за съхранение цени

Подов шкаф бугарија

Подов шкаф софија цена

Подов шкаф икеа

skaf ikea

Челичната рамка и квалитетната иверица нудат стабилен шкаф за да можете да ги складирате вашите предмети без нишање.

мебел за кујна

Лесно склопување – Деловите се нумерирани, а упатствата се јасни и илустрирани. Нема повеќе конфузија околу тоа од каде да се започне.

шкаф за бања

Лесно се чисти – Потребна ви е само влажна крпа за чистење на површината на шкафот за лесно да ја одржувате чиста.

 

Подов шкаф бг

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за складирање
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за складирање
Шкаф за складирање

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

4.899 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање LSC102B01

Шкаф за складирање LSC102B01

6.500 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Шкаф за складирање со 3 врати

Шкаф за складирање со 3 врати

9.900 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

9.399 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LSC79BX Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart