Шкаф за под мијалник BBK04BX

4.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјали: иверица
Големина на производот: 30 x 60 x 63 cm (Д x Ш x В)
Големина на исечокот: 15 x 20 x 31,5 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13 kg
Вкупен максимален капацитет на оптоварување: 20 kg

pod mijalnik

 

Шкаф за под мијалникРустикален во бањата: А зошто да не? Тоа е најдобриот начин да внесете голема доза на безвременски шарм и карактер во вашата бања. Со овој кафеав кабинет под мијалник со рустикален акцент, ќе изгледа како ниеден друг!

Продолжен животен век: висококвалитетни честички, прилагодливи ногарки и комплет против врвови – затоа овој мебел е стабилен, цврст и отпорен со текот на времето!

Складирање под мијалник: Со отвор за сифон од 20 x 15 x 31,5 cm (Д x Ш x В), има големина од 60 x 30 x 63 cm. Ставањето на оваа витрина во вашата бања значи истражување на претходно ненаселениот простор под вашиот мијалник

Внатре, надвор, горе: Овој кабинет под мијалник има шкаф со прилагодлива полица со 3 опции за висини внатре за да се сокријат хигиенските тоалети и отворена преграда за лесно наоѓање на чешлите и прикажување на вашите парфеми.

Страв од Собранието? Нема потреба да се грижите! Овој кабинет за складирање на бања доаѓа со лесно разбирливи илустрирани упатства и нумерирани делови. Претворањето на вашата бања во место навистина создадено за да се опуштите никогаш не било полесно

Шкаф за под мијалник цени

Шкафче за под мијалник мебел ви

Шкафче за под мијалник прима мебел

Содржина на пакетот:
– 1 x Кабинет под мијалник
– 1 x Анти – Комплет со совети
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за под мијалник BBK04BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за под мијалник BBK04BX
Шкаф за под мијалник BBK04BX

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Кабинет за бања со двојни огледални врати

Кабинет за бања со двојни огледални врати

3.299 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ѕиден кабинет за бања

Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

4.799 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BBK04BX Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart