Шкаф за накит

3.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Димензии: 37 x 10,5 x 67 cm
Големина на огледалото: 29 x 59 cm
Материјал: еколошки медијапан, кадифе, огледало
Боја: бела
Единица тежина: 5,4 кг.

организатор за шминки

шкаф за шминки

Задолжителен елемент за вашата рутина за убавина: Пред да работите или да излезете, уживајте во место каде што можете да се подготвите! Елегантен и практичен, овој шкаф за накит е совршен за вас!

Мал кабинет за накит за поголема флексибилност: Со димензиите од 37 x 10 x 67 cm, овој мал кабинет за накит зафаќа малку простор. Може да се инсталира насекаде во вашиот дом, во ходник, бања, соблекувална итн.

Организирајте го вашиот накит на едно место: Отворете ја вратата од огледалото за да откриете простран простор за вашиот накит. Ова ви овозможува да ги видите вашите често користени предмети на прв поглед. Со него, можете брзо да се подготвите за секојдневниот живот!

skafovi za sminki

Куки  – Тие ги одржуваат вашите ѓердани уредни за полесно фаќање.

skafovi za sminki skopje

Може да се заклучи – Со вклучената брава и двата клуча, можете мирно да го чувате омилениот накит.

organizatori za sminki

Полици за складирање – Место за складирање на вашиот лак, кармини и други производи за убавина.

organizator za sminki i lakovi

Процепите за обетки ви овозможуваат да го складирате вашиот накит во парови, така што е погодно да ги изберете!

шкаф за накит на попуст скопје

Специјалниот шкаф за накит ги задоволува сите ваши различни потреби. Со својот елегантен изглед, идеален е за сместување во спалната соба или соблекувалната. Со 65 рамки за прстени, 64 куки за обетки, 24 куки за обетки, 24 куки за ѓердан, има голем капацитет за уредно складирање на вашиот накит. Со странична брава и 2 клуча. Така, шкафот за накит е совршен за организирање на вашиот накит и предмети за убавина.

 

Содржина на пакетот:

1 x шкаф за накит
2 x клучеви
2 x завртки
2 x приклучоци за проширување
1 x инструкции

шкаф за организирање на шминки

 

21 мислења за Шкаф за накит

5.0 од 5
20
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Шкаф за накит photo review
  G*******
  Имам ставено 18 ланчиња (вклучувајќи ги и долгите), 22 па...Повеќе
  Имам ставено 18 ланчиња (вклучувајќи ги и долгите), 22 пара обетки, 10 алки, прстени, четки за шминкање, подлога и разни мали предмети како што се иглички, крпа за чистење накит... И има уште простор.
  Шкаф за накит photo review
  M*****
  Единствената лоша страна е што не се отвора многу лесно б...Повеќе
  Единствената лоша страна е што не се отвора многу лесно бидејќи има магнет од страна.
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  V****** p****
  Совршен за чување накит. Цврсто дрво. Добро спакувано. Пр...Повеќе
  Совршен за чување накит. Цврсто дрво. Добро спакувано. Прекрасна завршница. Нема поплаки.
  Шкаф за накит photo review
  L******* S*****
  Многу практично за складирање на вашиот накит, цврсто и у...Повеќе
  Многу практично за складирање на вашиот накит, цврсто и убаво.
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  A***** C*******
  Убаво огледало, во согласност со неговиот опис
  Шкаф за накит photo review
  Т*************
  Добар квалитет и убав изглед!
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  A***
  Мојата сопруга е среќна, одличен, цврст производ кој лесн...Повеќе
  Мојата сопруга е среќна, одличен, цврст производ кој лесно се составува.
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +3
  J*
  Ова огледало е третото што го купив
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  A****** A*****
  Прекрасно! Одлично за организирање на се, не многу големо...Повеќе
  Прекрасно! Одлично за организирање на се, не многу големо, но за оние кои немаат многу работи, совршено е!
  G******
  Многу е добро направен, јас сум супер задоволен од моето ...Повеќе
  Многу е добро направен, јас сум супер задоволен од моето купување! Топло го препорачувам!😍
  Шкаф за накит photo review
  E**** D******
  Proizvidot e odlicen go preporacuvam
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  С***
  Совршен за складирање на целиот мој накит
  Х**** Ц**** Ф******** Б******
  Многу е добаро, добар капацитет да ги поставите сите ваши...Повеќе
  Многу е добаро, добар капацитет да ги поставите сите ваши ланчиња.
  И****
  Многу удобно, убаво и многу пространо барем за мене. Топл...Повеќе
  Многу удобно, убаво и многу пространо барем за мене. Топло го препорачувам! Одлично купување
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +1
  Р*** К****
  Огледалото Го Купив за мојата ќерка. Сигурна сум дека и ќ...Повеќе
  Огледалото Го Купив за мојата ќерка. Сигурна сум дека и ќе и се допаѓа. Добро е за мала соба
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  Шкаф за накит photo review
  +3
  В**** Б******
  Прекрасен шкаф со огледало со брава. Многу простор за да ...Повеќе
  Прекрасен шкаф со огледало со брава. Многу простор за да добиете обетки и сиот ваш накит убав и достапен на прв поглед. Лесно се инсталира Лично користевме малку хартија на задната страна за да ги означиме дупките како шаблон. Две дупки подоцна беше горе. Изгледа добро.
  Шкаф за накит photo review
  P**** B***
  Само што го склопив организерот, има толку многу простор ...Повеќе
  Само што го склопив организерот, има толку многу простор внатре. Совршено на ѕидот како огледало што заштедува простор на масата за облекување на моите ќерки.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шкаф за накит
  Шкаф за накит

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  огледало

  Организатор за накит со огледало

  10.800 ден
  (15)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Организатор на накит

  Организатор на накит

  7.099 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  3.599 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: JBC51W Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart