Шкаф за мијалник BBC410P31

6.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина), хром
– Позлатено копче
Големина на производот: 90 x 30 x 60 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13,5 kg

skafovi

шкаф зза мијалникНајдобрите предности за овој шкаф на прв поглед:

  • Едноставен и стилски: Овој бел шкаф дава свеж шмек на вашата бања.
  • Цврст: Изработен од висококвалитетен МДФ, овој шкаф за бања обезбедува долг работен век.
  • Екстра долг и простран: Овој шкаф за бања е долг 90 см и нуди многу простор за складирање на хигиенски предмети.
  • Флексибилни: Полиците што се прилагодуваат на висина ви овозможуваат да складирате предмети со различна големина.
  • Цврсти: Заградените делови за заштита на навалување ја зголемуваат стабилноста на овој шкаф за бања.
  • Практично: Вратите на шкафот се опремени со рачки кои ви овозможуваат лесно да ги отворате и затворате вратите.

skaf za banja

skafovi za mijalnik

мијалник

Висококвалитетни МДФ панели – Шкафот за бања е направен од висококвалитетни медијапан панели и исто така има пријатно мазна површина, лесна за чистење.

umivalnici

Практични хромирани рачки -Хромираните рачки му даваат на шкафот декоративен шмек и исто така ви помагаат да ги отворате и затворате вратите лесно.

pod umivalnici

Шарки – Овој кабинет за бања е опремен со цврсти метални шарки кои обезбедуваат долг работен век.

skaf za mijalnik

шкафовиСодржина на пакетот:

1 x Под мијалник шкаф
1 x комплет за додатоци
2 x Анти-Комплет против превртувања
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за мијалник BBC410P31”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за мијалник BBC410P31
Шкаф за мијалник BBC410P31

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Кабинет за бања со двојни огледални врати

Кабинет за бања со двојни огледални врати

3.299 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за под мијалник

Шкаф за под мијалник BBK04BX

4.799 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

6.599 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BBC410P31 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart